Trable se značkami: GAYPWR neprošlo, je z toho soud

Trable se značkami: GAYPWR neprošlo, je z toho soud: titulní fotka Možnost sestavit si registrační značku podle sebe je príma. Zaplatíte nějaký ten dolárek a namixujete si písmenka a číslice tak, aby tvořila nějaký text.

Ať už chcete propagovat svou živnost („PETDOC“) nebo prostě říct těm okolo, jak se jmenujete („ANDREW1“), máte v tom volnou ruku. Tedy skoro volnou. Úřady musí vaši kombinaci schválit, což obvykle znamená formalitku. Tedy pokud to není sprosťárna nebo třeba nějaká rasová urážka.

V Georgii teď však u úředníků nepochodil jistý James Cyrus Gilbert III. Chtěl si nechat zaregistrovat značky „GAYPWR, GAYGUY a 4GAYLIB“. Sprosté to jistě není, ani tím nikoho nenapadá…i přesto ho zdejší, poněkud konzervativnější úřednictvo (se svými konzervativními seznamy zakázaných značek) poslalo k šípkům. Bůh ví, zda na to James tak trochu nečekal, každopádně celá věc už je u právníků.

Ti namítají, že ačkoliv na inkriminovaném seznamu ošklivých značek byly požadavky pana Gilberta třetího, značky jako „HATERS, BLKBUTI nebo JESUS4U“ prošly a nikomu nevadí. Pozorovatelé dávají stížnosti velké šance na úspěch. Holt GAYPWR…

Visit NBCNews.com for breaking news, world news, and news about the economy


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
fuh x_ghost 29.01.2013  12:06
Vstoupit do diskuse ›