Žena půjčila auto známému, ten ho použil k bankovní loupeži

Žena půjčila auto známému, ten ho použil k bankovní loupeži: titulní fotka Blíží se Vánoce, svátky dobré vůle, a vy byste neměli myslet jen na sebe. Jenže to se vám může i vymstít, jak se přesvědčila jistá žena z amerického Kentucky.

V Corbinu v Kentucky žije Jennifer Benge a vlastní nenápadný šedý Chrysler. Obyčejně s ním ale jezdí její tchyně do práce. A právě tu jeden z jejích známých poprosil o půjčení auta, protože se nedávno stal bezdomovcem. Zněl věrohodně, a tak mu žena auto nakonec doopravdy zapůjčila. Chtěl prý zajet do čistírny pro nějaké oblečení a jelikož byla zima, nechala se přemluvit. Jenže poté zjistila, že kolega místo návštěvy čistírny vyloupil banku.

Loupež i totožnost pachatele potvrdila místní policie. Stejně tak uvedla, že k útěku použil právě Chrysler paní Benge. Sample nakráčel do banky, namířil pistoli na obsluhu přepážky a po pár minutách odešel s hotovostí pryč. A pak ujel.

Při tom všem ale v kufru auta byly dárky pro celou rodinu Bengeových – včetně například figurek z Minecraftu a stavebnic Lego. Nyní je Jennifer zdrcená, na tchyni se ale nezlobí, prý se zachovala správně, když chtěla před Vánoci někomu pomoci.

Video: bankovní loupež s Mercedesem C-CoupéDiskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.