Zele R35 GT-R Complete Edition: více karbonu a výkonu pro GT-R

Zele R35 GT-R Complete Edition: více karbonu a výkonu pro GT-R: titulní fotka Na lednovém autosalonu v Tokiu představí společnost Zele upravený Nissan GT-R, který na první pohled zaujme asi jen díky své zářivě oranžové karoserii.

Na druhý pohled si pozornější pozorovatel všimne nebo spíš přečte, že na karoserii této modly příznivců japonských sporťáků je použito o něco více karbonu než u sériového vozu. Zele R35 GT-R Komplete Edition má totiž pod svým oranžovým lakem nové karbonové nárazníky se spoilery, z karbonu jsou i nástavce prahů, spoiler na zádi, maska chladiče, vstupy vzduchu na kapotě i v předních blatnících a také střecha.

Pod kapotou se stále ukrývá přeplňovaný vidlicový šestiválec o objemu 3,8 litru, ale díky přeprogramované řídící jednotce má výkon zvýšen z 480 koní (353 kW) na 550 koní (405 kW). Na přání zákazníka může být namontováno výfukové potrubí s titanovými tlumiči a v návaznosti na tento krok může být použit chladič oleje zadního diferenciálu. Výkonnější motor doplňuje podvozek se stavitelnými tlumiči a nová dvacetipalcová litá kola.

V interiéru Zele R35 GT-R Komplete Edition jsou oproti sériovému Nissanu GT-R použita pouze nová sedadla Recaro čalouněná alcantarou a nové jsou i sportovní pedály.

Fotogalerie

  • Zele R35 GT-R Complete Edition: více karbonu a výkonu pro GT-R: fotka 1
  • Zele R35 GT-R Complete Edition: více karbonu a výkonu pro GT-R: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20279 | Zobrazit seznam všech anket