Alpina oficiálním časoměřičem 12 Hours of Sebring

Alpina oficiálním časoměřičem 12 Hours of Sebring: titulní fotka Známá švýcarská značka se stala partnerem letošní dvanáctihodinovky na Sebringu a při této příležitosti připravila speciální sérii hodinek.

Dvanáctihodinový vytrvalostní závod na floridském Sebringu patří k nejslavnějším akcím svého druhu na planetě a proslavila ho jména jako Andretti, Fangio a Moss. A nyní by se mohl stát i synonymem hodinářské značky Alpina, když už jsou obsazena jména jako Mille Miglia nebo Carrera…

Alpina, značka vzniklá sdružením několika menších hodinářských firem z oblasti (kdo by to byl řekl) Alp, připravila coby oficiální časoměřič letošního 12 Hours of Sebring, jenž se jede v rámci šampionátu ALMS, model hodinek s výstižným označením Alpina Extreme 12 Hours of Sebring.

Hodinky mají černé pouzdro s průměrem 48 mm. Číselník je uprostřed osazen karbonem a bílá čísla a ručičky kontrastují s červeně zvýrazněnou dvanáctkou (jak jinak). Pásek je z uretanu a o kalibru nevíme zatím nic bližšího, než že půjde o automat. Alpina jich plánuje vyrobit je 257, tak pokud se vám líbí, měli byste si pospíšit.

Fotogalerie

  • Alpina oficiálním časoměřičem 12 Hours of Sebring: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
re: značka contra 11.01.2009  09:56
ALPINA GTI 10.01.2009  13:09
Vstoupit do diskuse ›