Koncept Lamborghini pro pařížský autosalon – třetí foto

Koncept Lamborghini pro pařížský autosalon – třetí foto: titulní fotka Bude už stačit do třetice všeho dobrého nebo si pro nás Lamborghini připravilo obsáhlejší sérii nicneříkajících fotek?

Naposledy včera ráno jste si osvěžili paměť, jaké že fotky svého nového auta už nám marketingoví experti ze Sant´ Agaty předložili a navíc jsme si mohli všichni jednohlasně zaklít, protože s největší pravděpodobností neukazují prototyp nástupce murcielaga ale nějakou úplně jinou, a soudě podle fotek docela šílenou, celokarbonovou studii.

Tak aby nebylo zpráv k lambu málo, jsme tu nyní zpátky s dalším oficiálním obrázkem, jenž tuto domněnku potvrzuje. Tentokrát jsme totiž opustili exteriér tajemného auta a nakoukli jsme do kokpitu, v němž se nejspíš díváme na poněkud členitější část karbonové palubní desky před spolujezdcem. Dále lze na pozadí rozeznat minimalistickou kapličku s přístroji a červený věnec volantu.

Nezbývá nám tedy nic jiného, než se obrnit trpělivostí a čekat, jestli nás čeká další dějství automobilového striptýzu nebo zda už Lambo ukáže své vnady v plné kráse, popřípadě alespoň síle.

Fotogalerie

  • Koncept Lamborghini pro pařížský autosalon – třetí foto: fotka 1
  • Koncept Lamborghini pro pařížský autosalon – třetí foto: fotka 2
  • Koncept Lamborghini pro pařížský autosalon – třetí foto: fotka 3
  • Koncept Lamborghini pro pařížský autosalon – třetí foto: fotka 4
  • Koncept Lamborghini pro pařížský autosalon – třetí foto: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
afefefef rafaelefefeq 23.09.2010  16:04
Gallardo ft 21.09.2010  17:56
Vstoupit do diskuse ›