Zákaznice si chtěla v showroomu poslechnout rádio. Místo toho se omylem rozjela a poškodila několik aut

Hodnocení
(počet hlasů: 47, průměr: 2.66; procenta:41%, součet:125)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.O videu

Pokud máte zájem o koupi nového auta, v showroomu se s ním ideálně seznámíte, můžete si důkladně prohlédnout každou křivku, vyzkoušet posezení na všech sedadlech a okouknout i dostatečný objem motoru.

Jen jezdit se tam nedá, na to musíte ven. Ovšem trochu jinak, než jak to předvedla jedna zákaznice u indického Hyundaie.

V indickém Mandi zájemkyně o nový Hyundai Elite i20 (model i20 speciálně upravený pro indický trh) zbourala showroom i další vystavená auta. Místo aby se spokojila s okoukáváním auta, tak nastartovala a nekontrolovaně se s autem rozjela vpřed. Projela velkým oknem ven, kde spadla z asi metrové výšky s autem na zem a nabourala auta zaparkovaná před budovou. Při tom vylekala i všechny další zákazníky nacházející se tou dobou v a před dealerstvím.

Na celou situaci se můžete podívat ze záznamu bezpečnostních kamer. Prodejce dal zákaznici klíčky a nechal ji nastartovat, aby si vyzkoušela rádio a infotainment. Jenže žena prý omylem šlápla na plyn a zpanikařila, když se auto rozjelo. Prý si navíc spletla pedál brzdy s plynem. Výsledná škoda je 400 tisíc rupií, tedy lehce přes 127 tisíc korun. Což není za několik nabouraných aut a jednu rozbitou výlohu vlastně tak moc.

Související videa | Všechna videa »
 • Video: Tančící prodejce Hyundai zastínil i profesionálky
  1765×
 • Video: hodně sexy reklama na Hyundai Santa Fe
  10617×
 • Video: Rhys Millen jede kvalifikaci na letošní Pikes Peak
  1943×
 • Video: Hyundai Genesis Coupe je rychlejší, než šíp
  2768×

Související články