Diskuse: Za volantem: Opel Corsa OPC 2012

zpět na článek
 • Mspec

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:49 Reagovat

  To amo554: čti lépe moje příspěvky, nejsou špatní to ne, ale nejsou ani tak dobří, jak by automobilový nadšenec měl být. A znáš pořekadlo - chybama se člověk učí? No tak když jim ty chyby vytkneme, tak jen proto, aby na sobě pracovali, jen namachrovanec si myslí jak je supr a nemá zájem se zlepšit, což doufám, že takový tady nejsou. Neberte to tak zle, jak to píšu, jen prostě to říkám tvrdě.

 • Mspec

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:45 Reagovat

  Ne, ring taxi mi opravdu neleží v žaludku a ani jak píši, nejde mi o to, Vás nebo jiné redaktory nebo návštěvníky urazit, jde mi o to, aby tady skoro den co den, nebyla chyba a aby jste si vy, redaktoři po sobě četli co píšete. A přiznávám, nečetl jsem článek do konce, už to jdu napravit. Jinak, ani mi nejde o to, co jste napsal o Corse, sto testovačů, sto názorů, vím, jak jede, ne tedy model 2012 ale modelový rok 2010. Vyjádřím se k samotnému autu: Ano, možná existují lepší koupě na rychlý hatchback, ale hot hatch má bý tvrdý, neurvalý, žádný polocesťák jako Golf GTI, Renault Clio, VW Polo, Fabia RS. Takže když hot-hatch, tak jedině Corsa OPC nebo dřívávejc Astra OPC - která vůbec není tak tvrdá, jak ostatní tvrdí, taky jsem měl tu čest.

 • amo554

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:39 Reagovat

  pozri sa, ak sa ti nepáči, prečo sem chodíš? Pretože je to tu nahromadené, aktuálne, čerstvé a zaujímavé...zatial som nenašiel lepšiu stránku a taktiež štýl písania je zaujímavý a nie iba suché fakty. Mne príde prístup redakcie autofun ako velmi originálny a hlavne nezaujatý...
  Som automobilový nadšenec a venujem sa tomu niekedy až nezdravo vela. Tiež si všimnem pár chýb, no nikdy by ma nenapadlo takto ich tu zjazdiť...už len pre úctu k ľuďom, ktorí sa tomu aktívne venujú a vďaka nim mám vždy čerstvé novinky rovno na tanieri a môžem ich považovat za dobrý zdroj informácii.
  Úcta a ľudskosť kamo... :yes:

 • Michal Foktfoto Michal-Fokt

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:38 Reagovat

  Dočetl jste článek vůbec do konce? Vždyť v závěru je link právě na Insignii OPC. Při korektuře z věty v závorce vypadlo kurzívované slůvko "pořádné", za což se omlouvám. Proč je to takto formulováno čtenář AUTOFUN dozajista dobře ví. Zdá se, že vám Ring Taxi, o němž jste měl čerstvější info) nějak leží v žaludku (pokud si dobře pamatuji)...

 • Mspec

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:37 Reagovat

  Tak a teď čekám, kdo z vás se začne zase obouvat do mě a zastávat se amatérských informací. Tak co vy rádobyprofesionálové, pustíte se do mě nebo uznáte, že mám pravdu v tom, že častokrát o autech píšou jako naprostí laici?! Ještě chcete obhajovat očividné amatérské psaní redaktora? U něho je to několikátá chyba, ještě pořád si myslíte, že to není amatér? I profesionálové dělají chyby, nemohou vědět všechno ale tady se bavíme o základních informacích, vždyť ani nezná portfolio automobilek, takže ještě pořád ho obhajujete? Nebo si taky hrajete na machry a přitom jste amatéři? To amo52656: neber to konkrétně na sebe, nikoho tady nechci urazit, jen chci, aby si dotyční šáhli do svědomí a přestali byt na hrušce.

 • Mspec

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:30 Reagovat

  Tvůj názor. Pokud ty chyby jsou denně, nepřipadá ti to už moc? Kdyby sem tam nějaká chyba, dobře, jsme lidi, nevadí, ale pokud ty chyby jsou skoro každý den, není to hloupé od lidí, kteří dělají server o autech? Navíc, když si o sobě myslí, že jsou perfektní? Pokud tento server dělají proto, že jsou automobilový nadšenci, tak snad by takové základní ale doslova základní věci, měli vědět, jenže jde vidět, že je jim asi jedno mínění lidí a tak se neobtěžují si informace zjistit a ověřit a nebo prostě nepsat o tom, když si nejsou jistí. Jestli nejsi člověk žijící automobily, tak se nedivim, že ti to nevadí ale naši menšinu opravdových automobilovýc nadšenců a profesionálů to uráží. Uráží nás, že o autech píše někdo, kdo to dělá jen okrajově. Měli by to dělat lidé, kteří vědí o automobilovém průmyslu. Takové chyby dělají pouze lidé, kteří mají na starosti automobilové rubriky všeobecných stránek.

 • amo52656

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:21 Reagovat

  ...ale prečo tak prísne? NA tomto mieste to funguje asi tak, že ak sa nejaka chybička nájde, ten čo to zbadá, upozorní a redakcia pružne reaguje, následne opraví danu vec...žiaden spor, žiadna kritika, pekne ľudsky...Aj preto chodím radšej sem. Je tu pokoj a dobra atmosféra petrolheads...nechapem prečo to pokazit...že? :-!

 • Mspec

  opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:10 Reagovat

  ...tím, že opět mylně informujete čtenáře tohoto portálu. Opel Corsa OPC je jediným produktem Opel Performance Center? A co Insignia? A pak se divíte, že se do vás navážím, když ani nevíte co píšete, co skoro článek, to mylné informace. Vidíte, už chápete? Nešlo mi o to, že pozdě informujete o již upřesněných informacích ale šlo mi o to, že mylně informujete lidi a říkáte o sobě, jak jste perfektní. Mylně informují pouze amatéři. Tak co, přiznáte si, že máte co zlepšit? Ne ani tak o stylu psaní nebo rychlosti vydaných článků ale ty mylné informace co tady lidem podáváte!

 • Sir CHerokee

  OPC

  25.03.11 16:01 Reagovat

  Pěkné, ale za 544.900,– předražené. To si koupí asi opravdu málokdo. Minimálně o 100 000 dolů a pak to bude zajímavé auto.

zpět na článek