Diskuse: Za volantem: Opel Corsa OPC 2012

zpět na článek
 • riderhenryfoto riderhenry

  Re: OPC

  25.03.11 23:15 Reagovat

  Co to tady zase je za diskuzi? >:D

 • Hrubisfoto Hrubis

  Re: OPC

  25.03.11 21:22 Reagovat

  Tak tu zas máme jeden flame :-) ... No já se za fandu aut beru, nevím všechno, ale prostě mě to baví. Sem na AF chodím, protože zdejší komunita mi příjde v pohodě, a většina z nich nejsou jen zbyteční plácalové. A navíc mi sedí celý styl jakým je tato stránka vedena ....
  Jen k testu, na rubriku "Za volantem" to bylo trochu slabší ;-\

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: OPC

  25.03.11 20:44 Reagovat

  Už se opakuješ a nějak to ztrácí lesk, navíc máš trošku potíže se čtením. Až najdeš opravdu nějakou závažnou chybu, tak se můžeš realizovat. Jen to zkus tak, abys nevypadal jako s prominutím blb, takových je plný net.

 • Mspec

  Re: OPC

  25.03.11 17:32 Reagovat

  To TeeJay a autoweb: autoweb? ty sleduješ autoweb? tak pak se nedivim, že nevidíš chyby na tomto serveru. Autofun je lepší v jedné věci - někdy obsáhlejší články - nemyslím delší ale o autě více informací, a menší zaujatost proti automobilovým kategoriím a automobilům, která je na autoweb šílená.

 • Mspec

  Re: OPC

  25.03.11 17:29 Reagovat

  To TeeJay: no ono to nebylo jen o Ring taxi jestli se dobře díval. Slávu já nepotřebuji a ani nechci, jen narážím a snad už to konečne pochopíš: redakce se vymlouvá a tvrdí o sobě, že sice píšou chyby ale přesto jsou perfektní. Což perfektní není s chybama den co den - skoro, aby mě zase nebral někdo za slovo jako laufeček.
  To laufeček: nemohl jsem článek dočíst do konce, protože po základní chybě jsem přestal mít chuť, nicméně to napravuji. A jestli jsi dobře četl, tak jsem se nebavil o minulosti ale o přítomnosti, to znamená Vectru a Astru sem nepleť. Jediným modelem co stojí za to měl napsat na začátku článku - což měl asi v úmyslu ale ono mu to vyskočilo - tak snad si to po sobě přečtu než vydám článek - očividně mu to bylo jedno.

 • laufečekfoto laufecek

  Re: OPC

  25.03.11 17:16 Reagovat

  ...pánové, ale jen tak pro uvolnění atmosféry :)) už se zase těším na konec roku na rubriku "kde to v diskuzích nejvíce hořelo" >:D :yes: >:-[] >:D

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: OPC

  25.03.11 17:10 Reagovat

  Ještě jedna věc v reakci na příspěvky, co mezitím přibyly. Nečteš články do konce (to jsi automobilový nadšenec?) a díval jsem se, o čem mělo být Ring taxi, kde ses také "projevil". Schválně jsem si zadal taxi do googlu a o ukončení programu M5 psal třeba autoweb ještě o den později a zahraniční weby o tom "konci" informovaly ještě den před autofunem. Víceméně s jedinou výjimkou se zprávy o změně statusu Ring Taxi začaly objevovat většinou až o den později. Takže si to shrňme - nevidím žádnou chybovost ani trestuhodnou neaktuálnost, otázkou tedy je, o co ti přesně jde. Pokud si chceš užít svých 10 minut slávy, že ses k něčemu dostal opravdu rychle, pak ti budiž přáno. Jenže to jde určitě i elegantněji.

 • laufečekfoto laufecek

  Re: OPC

  25.03.11 17:07 Reagovat

  ježisi, já napsal rozespání >:D samozřejmě jsem myslel rozePsání, pardooon O:-))) ...rozespání opravdu nehrozilo, abych nebyl špatně pochopen :yes:

 • laufečekfoto laufecek

  Re: OPC

  25.03.11 17:04 Reagovat

  ...no já se nechci moc zapojovat do téhle diskuze, protože jsem spíše chtěl napsat něco ke článku, ale pokud vím, tak jsi se (teda pokud mluvíme o dnešku) ozval kvůli tomu, že se Ti nelíbila věta: "Opel Corsa OPC je jediným produktem Opel Performance Center?" :))) pokud já teda jsem si přečetl dobře, tak bylo napsáno, že corsa je jediným modelem, CO STOJÍ ZA TO :))) což musím s redakcí naprosto souhlasit, protože jak vím, Vectra OPC - hrozná, Astra prý taky, ale s tou nemám zkušenost, takže nemůžu říct a o Insignii řeč byla :))) takže ono myslím nebylo moc na místě to, co jsi řekl :))) ale beru, Tvůj názor, respektuju to ;-) tak ale to tady pak nemusíš číst a choď jinam :))) mě to tu baví a jsou tu super lidi a že je to tu občas nějaká chybka, to se stane každému, to mi nevadí :))) jsme jen lidi, takže zas tak bych to nehrotil...

  ...jinak ale k tomu článku konečně >:D ...uvítal bych větší rozespání, bylo toho na můj vkus trochu málo, ale i tak, o Corse OPC toho vím dosti, takže nezbývá, než souhlasit :))) ale pravda, mohlo se zajít trochu víc do detailů ;-P

 • Mspec

  Re: OPC

  25.03.11 16:56 Reagovat

  To TeeJay: jasné, tady v ČR jsou obrovské možnosti, znáš tady jiný portál? Kdyby si znal, tak víš, že všechny české portály jsou na tom podobně, tento je pro někoho zábavnější, jiný hledá něco jiného. Testy musim říct, jsou velice obsáhlé, jen bych uvítal více podrobnější rozepsání se o podvozku, řízení, řazení, chování se automobilu, jinak styl je styl, ale více informací. Jinak přečti si, proč jsem se ozval, protože mi vadí, že dělají takové amatérské chyby. Toť vše. Jinak sleduji světové portály krom českých, a tak srovnávám informace. Neříkám, že světové nedělají chyby, říkám, že světový není ten co je známý ale ten, který má informace z automobilek, z dobrých rukou, ne převzaté z jiných států a tedy jen uvažující o autech.

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: OPC

  25.03.11 16:49 Reagovat

  Mspec: doporučoval bych změnu nicku na Hysterka. Víc bych k tomu obouvání nedodával. Z celého českého netu chodím za auty právě sem a "co den, to chyba" jsem opravdu nezaznamenal, opravdový automobilový profesionále. Najdi si web, který ti bude vyhovovat, možnosti jsou určitě obrovské.

  Něco bych ale k tomuto článku přece jen měl. Zdejší testy jsou skvělé, jeden lepší, než druhý. Ale v tomto případě mám pocit, že je jako by šitý nějak horkou jehlou, nepočetl jsem ti tak, jak bývám zvyklý. Ale chápu, že se to vždycky nepovede. Za sebe musím říct, že jsem za existenci AF opravdu rád.

 • Mspec

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:49 Reagovat

  To amo554: čti lépe moje příspěvky, nejsou špatní to ne, ale nejsou ani tak dobří, jak by automobilový nadšenec měl být. A znáš pořekadlo - chybama se člověk učí? No tak když jim ty chyby vytkneme, tak jen proto, aby na sobě pracovali, jen namachrovanec si myslí jak je supr a nemá zájem se zlepšit, což doufám, že takový tady nejsou. Neberte to tak zle, jak to píšu, jen prostě to říkám tvrdě.

 • Mspec

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:45 Reagovat

  Ne, ring taxi mi opravdu neleží v žaludku a ani jak píši, nejde mi o to, Vás nebo jiné redaktory nebo návštěvníky urazit, jde mi o to, aby tady skoro den co den, nebyla chyba a aby jste si vy, redaktoři po sobě četli co píšete. A přiznávám, nečetl jsem článek do konce, už to jdu napravit. Jinak, ani mi nejde o to, co jste napsal o Corse, sto testovačů, sto názorů, vím, jak jede, ne tedy model 2012 ale modelový rok 2010. Vyjádřím se k samotnému autu: Ano, možná existují lepší koupě na rychlý hatchback, ale hot hatch má bý tvrdý, neurvalý, žádný polocesťák jako Golf GTI, Renault Clio, VW Polo, Fabia RS. Takže když hot-hatch, tak jedině Corsa OPC nebo dřívávejc Astra OPC - která vůbec není tak tvrdá, jak ostatní tvrdí, taky jsem měl tu čest.

 • amo554

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:39 Reagovat

  pozri sa, ak sa ti nepáči, prečo sem chodíš? Pretože je to tu nahromadené, aktuálne, čerstvé a zaujímavé...zatial som nenašiel lepšiu stránku a taktiež štýl písania je zaujímavý a nie iba suché fakty. Mne príde prístup redakcie autofun ako velmi originálny a hlavne nezaujatý...
  Som automobilový nadšenec a venujem sa tomu niekedy až nezdravo vela. Tiež si všimnem pár chýb, no nikdy by ma nenapadlo takto ich tu zjazdiť...už len pre úctu k ľuďom, ktorí sa tomu aktívne venujú a vďaka nim mám vždy čerstvé novinky rovno na tanieri a môžem ich považovat za dobrý zdroj informácii.
  Úcta a ľudskosť kamo... :yes:

 • Michal Foktfoto Michal-Fokt

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:38 Reagovat

  Dočetl jste článek vůbec do konce? Vždyť v závěru je link právě na Insignii OPC. Při korektuře z věty v závorce vypadlo kurzívované slůvko "pořádné", za což se omlouvám. Proč je to takto formulováno čtenář AUTOFUN dozajista dobře ví. Zdá se, že vám Ring Taxi, o němž jste měl čerstvější info) nějak leží v žaludku (pokud si dobře pamatuji)...

 • Mspec

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:37 Reagovat

  Tak a teď čekám, kdo z vás se začne zase obouvat do mě a zastávat se amatérských informací. Tak co vy rádobyprofesionálové, pustíte se do mě nebo uznáte, že mám pravdu v tom, že častokrát o autech píšou jako naprostí laici?! Ještě chcete obhajovat očividné amatérské psaní redaktora? U něho je to několikátá chyba, ještě pořád si myslíte, že to není amatér? I profesionálové dělají chyby, nemohou vědět všechno ale tady se bavíme o základních informacích, vždyť ani nezná portfolio automobilek, takže ještě pořád ho obhajujete? Nebo si taky hrajete na machry a přitom jste amatéři? To amo52656: neber to konkrétně na sebe, nikoho tady nechci urazit, jen chci, aby si dotyční šáhli do svědomí a přestali byt na hrušce.

 • Mspec

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:30 Reagovat

  Tvůj názor. Pokud ty chyby jsou denně, nepřipadá ti to už moc? Kdyby sem tam nějaká chyba, dobře, jsme lidi, nevadí, ale pokud ty chyby jsou skoro každý den, není to hloupé od lidí, kteří dělají server o autech? Navíc, když si o sobě myslí, že jsou perfektní? Pokud tento server dělají proto, že jsou automobilový nadšenci, tak snad by takové základní ale doslova základní věci, měli vědět, jenže jde vidět, že je jim asi jedno mínění lidí a tak se neobtěžují si informace zjistit a ověřit a nebo prostě nepsat o tom, když si nejsou jistí. Jestli nejsi člověk žijící automobily, tak se nedivim, že ti to nevadí ale naši menšinu opravdových automobilovýc nadšenců a profesionálů to uráží. Uráží nás, že o autech píše někdo, kdo to dělá jen okrajově. Měli by to dělat lidé, kteří vědí o automobilovém průmyslu. Takové chyby dělají pouze lidé, kteří mají na starosti automobilové rubriky všeobecných stránek.

 • amo52656

  Re: opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:21 Reagovat

  ...ale prečo tak prísne? NA tomto mieste to funguje asi tak, že ak sa nejaka chybička nájde, ten čo to zbadá, upozorní a redakcia pružne reaguje, následne opraví danu vec...žiaden spor, žiadna kritika, pekne ľudsky...Aj preto chodím radšej sem. Je tu pokoj a dobra atmosféra petrolheads...nechapem prečo to pokazit...že? :-!

 • Mspec

  opět jste se předvedli...

  25.03.11 16:10 Reagovat

  ...tím, že opět mylně informujete čtenáře tohoto portálu. Opel Corsa OPC je jediným produktem Opel Performance Center? A co Insignia? A pak se divíte, že se do vás navážím, když ani nevíte co píšete, co skoro článek, to mylné informace. Vidíte, už chápete? Nešlo mi o to, že pozdě informujete o již upřesněných informacích ale šlo mi o to, že mylně informujete lidi a říkáte o sobě, jak jste perfektní. Mylně informují pouze amatéři. Tak co, přiznáte si, že máte co zlepšit? Ne ani tak o stylu psaní nebo rychlosti vydaných článků ale ty mylné informace co tady lidem podáváte!

 • Sir CHerokee

  OPC

  25.03.11 16:01 Reagovat

  Pěkné, ale za 544.900,– předražené. To si koupí asi opravdu málokdo. Minimálně o 100 000 dolů a pak to bude zajímavé auto.

zpět na článek