Diskuse: Za volantem: Opel Corsa OPC 2012

zpět na článek
 • jopjop

  hmm

  29.03.11 17:18 Reagovat

  2 Mspec: Konstruktivní kritika je fajn věc a žene svět kupředu, ale tohle bylo spíš kydání hnoje. Dle mého se tu něco konstruktivně vytknout dalo a bylo by to rozhodně k užitku autora i webu. Ale říct, ty jsi blb, ty jsi blb a ty vlastně taky a k tomu ještě nula, to je hodně přízemní postup...A nevíš nic, kdo co kam dotáhl. A ti, co to nedotáhli nikam, nebo to někam dotáhli náhodou, se tvým stylem povyšují nad ostatní, ač o nich nic neví...měj se hezky

  a bod pro skyline za dobrý příklad...

 • Mspec

  Re: OPC

  28.03.11 21:51 Reagovat

  Tady to někam dotáhnout? Za prvé je to nemožné s takovými omezenci.
  Za druhé ani nechci, dotáhl jsem to dál, než ty a redaktoři dohromady, vím o čem mluvím, o čem píšu, vy očividně ne.

 • Skyline

  Re: OPC

  27.03.11 11:24 Reagovat

  Mspec: teds mi to nandal >:D Bez si dat studenou sprchu, takhle to tady vazne nikam nedotahnes.

 • Mspec

  Re: OPC

  27.03.11 00:47 Reagovat

  Skyline ty musíš být hodně nerozvinutá a méněcenností trpějící osoba - osobnost určitě nejsi, to si nemysli, když urážíš. Nikdo se s tebou tady nebavil, tak se neozývej, raději si uvědom, že mistr světa nejsi, takže spadni z hrušky a pak něco piš.

 • Skyline

  Re: OPC

  26.03.11 19:42 Reagovat

  Panove, ja bych se vykaslal na Mspeka, ktereho nema smysl resit (clovek muze rict "s dovolenim, prosim, nevidim pres vas" nebo "uhni, deb.le" a co si vybral svedci hlavne o nem) a vratil bych se k clanku.

  Osobne jsem byl hodne zklamany - OPC je jeden z HH, ktery jsem nikdy neridil a tak jsem se tesil, ze si poctu. Uz po par vetach jsem ale scrolloval na konec, abych se podival, kdo to psal - Michal ani Ales to proste nemohli byt. Nektere vety nedavaji prilis smysl (napr. to o uzasne prilnavosti, kombinovane s problemem udrzet auto na silnici v primem smeru) a informacni hodnota o zasadnich vecech je blizka nule (moto taha a ve vysokych otackach je slyset). Doufam, ze se auto dostane na test a v ruce ho bude mit nekdo z mistnich "matadoru". Panu Vaverkovi bych doporucil vice jezdit, naucit se poznat, co auto dela, proc to dela a pak to zkusit prenest na papir. Clanek na me proste pusobil, jako kdyby autor s tim autem bud vubec nejel a opsal PR, technicak a nakouknul ke konkurenci, nebo ze s autem sice jel, ale bohuzel z toho moc nepoznal a tak udelal totez... Skoda.

 • Sváťa Pulec

  Re: OPC

  26.03.11 17:06 Reagovat

  Tyve tady hori uplna fatra a kuli takovy volovině >:D. Clanek jinak lehce odbitej teda...je videt ze to nepsal nikdo ze stalych redaktoru

 • Mspec

  Re: klasika

  26.03.11 09:33 Reagovat

  TO jopjop: možná ty, neoprávněně a bezdůvodně já nikoho nekritizuju. Ovšem tady je to oprávněné,takže hůl jsem si ani hledat nemusel. A kdo chce psa bít, je slaboch.

 • jopjop

  klasika

  26.03.11 08:35 Reagovat

  Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde...

 • Mspec

  Re: OPC

  26.03.11 00:47 Reagovat

  To TeeJay: opakuju se proto, že takový inteligenti jako ty, to nechápou, když to konečně pochopíš, nebudu se opakovat. Takže je to jenom tebou chlapče. Takže koho je plný net? No přece nechápalů na hrušce jako jsi ty.

 • riderhenryfoto riderhenry

  Re: OPC

  25.03.11 23:15 Reagovat

  Co to tady zase je za diskuzi? >:D

 • Hrubisfoto Hrubis

  Re: OPC

  25.03.11 21:22 Reagovat

  Tak tu zas máme jeden flame :-) ... No já se za fandu aut beru, nevím všechno, ale prostě mě to baví. Sem na AF chodím, protože zdejší komunita mi příjde v pohodě, a většina z nich nejsou jen zbyteční plácalové. A navíc mi sedí celý styl jakým je tato stránka vedena ....
  Jen k testu, na rubriku "Za volantem" to bylo trochu slabší ;-\

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: OPC

  25.03.11 20:44 Reagovat

  Už se opakuješ a nějak to ztrácí lesk, navíc máš trošku potíže se čtením. Až najdeš opravdu nějakou závažnou chybu, tak se můžeš realizovat. Jen to zkus tak, abys nevypadal jako s prominutím blb, takových je plný net.

 • Mspec

  Re: OPC

  25.03.11 17:32 Reagovat

  To TeeJay a autoweb: autoweb? ty sleduješ autoweb? tak pak se nedivim, že nevidíš chyby na tomto serveru. Autofun je lepší v jedné věci - někdy obsáhlejší články - nemyslím delší ale o autě více informací, a menší zaujatost proti automobilovým kategoriím a automobilům, která je na autoweb šílená.

 • Mspec

  Re: OPC

  25.03.11 17:29 Reagovat

  To TeeJay: no ono to nebylo jen o Ring taxi jestli se dobře díval. Slávu já nepotřebuji a ani nechci, jen narážím a snad už to konečne pochopíš: redakce se vymlouvá a tvrdí o sobě, že sice píšou chyby ale přesto jsou perfektní. Což perfektní není s chybama den co den - skoro, aby mě zase nebral někdo za slovo jako laufeček.
  To laufeček: nemohl jsem článek dočíst do konce, protože po základní chybě jsem přestal mít chuť, nicméně to napravuji. A jestli jsi dobře četl, tak jsem se nebavil o minulosti ale o přítomnosti, to znamená Vectru a Astru sem nepleť. Jediným modelem co stojí za to měl napsat na začátku článku - což měl asi v úmyslu ale ono mu to vyskočilo - tak snad si to po sobě přečtu než vydám článek - očividně mu to bylo jedno.

 • laufečekfoto laufecek

  Re: OPC

  25.03.11 17:16 Reagovat

  ...pánové, ale jen tak pro uvolnění atmosféry :)) už se zase těším na konec roku na rubriku "kde to v diskuzích nejvíce hořelo" >:D :yes: >:-[] >:D

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: OPC

  25.03.11 17:10 Reagovat

  Ještě jedna věc v reakci na příspěvky, co mezitím přibyly. Nečteš články do konce (to jsi automobilový nadšenec?) a díval jsem se, o čem mělo být Ring taxi, kde ses také "projevil". Schválně jsem si zadal taxi do googlu a o ukončení programu M5 psal třeba autoweb ještě o den později a zahraniční weby o tom "konci" informovaly ještě den před autofunem. Víceméně s jedinou výjimkou se zprávy o změně statusu Ring Taxi začaly objevovat většinou až o den později. Takže si to shrňme - nevidím žádnou chybovost ani trestuhodnou neaktuálnost, otázkou tedy je, o co ti přesně jde. Pokud si chceš užít svých 10 minut slávy, že ses k něčemu dostal opravdu rychle, pak ti budiž přáno. Jenže to jde určitě i elegantněji.

 • laufečekfoto laufecek

  Re: OPC

  25.03.11 17:07 Reagovat

  ježisi, já napsal rozespání >:D samozřejmě jsem myslel rozePsání, pardooon O:-))) ...rozespání opravdu nehrozilo, abych nebyl špatně pochopen :yes:

 • laufečekfoto laufecek

  Re: OPC

  25.03.11 17:04 Reagovat

  ...no já se nechci moc zapojovat do téhle diskuze, protože jsem spíše chtěl napsat něco ke článku, ale pokud vím, tak jsi se (teda pokud mluvíme o dnešku) ozval kvůli tomu, že se Ti nelíbila věta: "Opel Corsa OPC je jediným produktem Opel Performance Center?" :))) pokud já teda jsem si přečetl dobře, tak bylo napsáno, že corsa je jediným modelem, CO STOJÍ ZA TO :))) což musím s redakcí naprosto souhlasit, protože jak vím, Vectra OPC - hrozná, Astra prý taky, ale s tou nemám zkušenost, takže nemůžu říct a o Insignii řeč byla :))) takže ono myslím nebylo moc na místě to, co jsi řekl :))) ale beru, Tvůj názor, respektuju to ;-) tak ale to tady pak nemusíš číst a choď jinam :))) mě to tu baví a jsou tu super lidi a že je to tu občas nějaká chybka, to se stane každému, to mi nevadí :))) jsme jen lidi, takže zas tak bych to nehrotil...

  ...jinak ale k tomu článku konečně >:D ...uvítal bych větší rozespání, bylo toho na můj vkus trochu málo, ale i tak, o Corse OPC toho vím dosti, takže nezbývá, než souhlasit :))) ale pravda, mohlo se zajít trochu víc do detailů ;-P

 • Mspec

  Re: OPC

  25.03.11 16:56 Reagovat

  To TeeJay: jasné, tady v ČR jsou obrovské možnosti, znáš tady jiný portál? Kdyby si znal, tak víš, že všechny české portály jsou na tom podobně, tento je pro někoho zábavnější, jiný hledá něco jiného. Testy musim říct, jsou velice obsáhlé, jen bych uvítal více podrobnější rozepsání se o podvozku, řízení, řazení, chování se automobilu, jinak styl je styl, ale více informací. Jinak přečti si, proč jsem se ozval, protože mi vadí, že dělají takové amatérské chyby. Toť vše. Jinak sleduji světové portály krom českých, a tak srovnávám informace. Neříkám, že světové nedělají chyby, říkám, že světový není ten co je známý ale ten, který má informace z automobilek, z dobrých rukou, ne převzaté z jiných států a tedy jen uvažující o autech.

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: OPC

  25.03.11 16:49 Reagovat

  Mspec: doporučoval bych změnu nicku na Hysterka. Víc bych k tomu obouvání nedodával. Z celého českého netu chodím za auty právě sem a "co den, to chyba" jsem opravdu nezaznamenal, opravdový automobilový profesionále. Najdi si web, který ti bude vyhovovat, možnosti jsou určitě obrovské.

  Něco bych ale k tomuto článku přece jen měl. Zdejší testy jsou skvělé, jeden lepší, než druhý. Ale v tomto případě mám pocit, že je jako by šitý nějak horkou jehlou, nepočetl jsem ti tak, jak bývám zvyklý. Ale chápu, že se to vždycky nepovede. Za sebe musím říct, že jsem za existenci AF opravdu rád.

zpět na článek