Z havarované dodávky na dálnici vypadaly peníze. A lidi začali bláznit

Z havarované dodávky na dálnici vypadaly peníze. A lidi začali bláznit: titulní fotka V americkém New Jersey byli někteří řidiči svědky podivné nehody. Na dálnici totiž havarovala pancéřovaná dodávka na převoz cenin. A vypadaly z ní peníze…

Ostatní řidiče to pochopitelně přimělo zastavit a snažit se jich posbírat co nejvíc. Příliš bezpečné to nebylo, neboť to bylo během ranní špičky, kdy je na dálnici silný provoz.

V případě, že nebyl zastaven ani omezen provoz, je podobné pobíhání po dálnici, navíc v místě zúžení, samozřejmě dost stupidní. A není ani divu, že se brzy staly další dvě nehody. Na videu si můžete všimnout silně nabourané Toyoty Corolla.

Lekce parkování skončila fiaskem. Auto po ní lovili z bazénu

Twitter byl náhle plný příspěvků, že v Jersey z nebe sněží peníze. Většina lidí při sběru pochopitelně myslela na sebe, ale jak uvedl policejní kapitán v Rutherfordu, našel se i poctivec, který pomáhal peníze sbírat a odevzdal je poté posádce. Pak se omluvil, že přijde pozdě do práce a policie mu nestihla ani poděkovat, takže po něm nyní „pátrá“. Stejně tak vyzvala všechny, kteří posbírali nějaké peníze, že je mohou dočasně vrátit bez jakéhokoliv postihu. Pokud tak neučiní a budou identifikováni, hrozí jim obvinění z bezdůvodného obohacení.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.