Z Chevroletu Cruze by mohl vzniknout hot-hatch

Z Chevroletu Cruze by mohl vzniknout hot-hatch: titulní fotka Chevrolet na "kapesní rakety" moc není, spíš na pořádné musclecars, ale teď by konečně mohl udělat výjimku, když už to nepotřebujeme...

V Detroitu se právě představil Chevrolet Cruze Hatchback, pětidveřová verze sedanu a jak můžete vidět, vypadá k světu. Navíc Amíci hatchbacky vidí jako sportovně laděná auta v evropském stylu, proto se bude prodávat jen na velkých kolech a ve vyšších stupních výbav.

Jedno tomu ale zase schází – výkonná sportovní verze. Chevy se v minulých letech mohl přetrhnout s představováním studií ostrých verzí typů Spark a Aveo, ale nikdy z toho nic nebylo. Bude snad sportovní Cruze první na řadě?

Vysoký manažer GM North America Alan Batey naznačil australskému webu caradvice, že tu možnost vysokovýkonného modelu opravdu je …a docela velká. Není se čemu divit – Ford bude nabízet Focus RS i v USA, stejně jako Honda svůj Civic Type R a GM tím pádem nesmí chybět, zvlášť když může využít know-how Opelu, který už s takovými auty má spoustu zkušeností.

Jediné nepříjemné na tom je, že to Chevrolet v Evropě už zabalil a tudíž si na nějaký Cruze RS budeme moci nechat zajít… $4$

Fotogalerie

  • Z Chevroletu Cruze by mohl vzniknout hot-hatch: fotka 1
  • Z Chevroletu Cruze by mohl vzniknout hot-hatch: fotka 2
  • Z Chevroletu Cruze by mohl vzniknout hot-hatch: fotka 3
  • Z Chevroletu Cruze by mohl vzniknout hot-hatch: fotka 4
  • Z Chevroletu Cruze by mohl vzniknout hot-hatch: fotka 5
  • Z Chevroletu Cruze by mohl vzniknout hot-hatch: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.