Diskuse: Yamaha V-Max 2009: první info, velká fotogalerie a video

zpět na článek
 • JirkaB2

  Vmax

  26.08.08 23:40 Reagovat

  Tato motorka je kus díla, je to něco na co se dá dívat bez okoukání. Každý detail je precizně zpracován. Yamaha si dala opravdu záležet. Možná i Jawa se mohla dát tímto směrem a zaměřit se na specialitky, ne na tuctovky. Takže po té co Yamaha udělala MT01 je to další perla. Vidět na živo musí být zážitek a pak si nedovedu představit ten mohutný zátah na přidání plynu. Tuhle mašinu si koupí člověk co má vášeň k mašinám. Bohužel si za ní musí zaplatit, ale za to provedení to stojí.

 • Roman Daněk (Autofun.cz)foto Roman-Danek-Autofun-cz-

  Re: super

  15.06.08 22:01 Reagovat

  Díky, PV, za logický a konstruktivní příspěvek k tématu ! :yes: Škoda, že takových lidí není na AF mnoho.

 • PV

  Re: super

  15.06.08 20:52 Reagovat

  Panstvo. Rad si niekedy precitam aj komentare. Ale k veci o ktorej sa pise a nie k ciarne a bodke... Je tu desat prispevkov a ani jeden k teme. To svedci tiez o niecom. A teraz k veci. V-Max je jedna z mala motoriek, ktora sa mi osobne tak paci, ze nad kupou budem urcite uvazovat. Nie je to modny vystrelok, ktory sa rychlo opozera. Ved stara V-Max sa vyrabala neuveritelne dlho. Po technickej stranke musim, aj ked je to na ukor hmotnosti vyzdvihnut, ze vykon sa prenasa bezudrzbovym kardanom a hydraulicka spojka tiez potesi. Tak a teraz cakam kritiku, kolko ciarok a bodiek.... Pisem z cudziny, takze diakritika zial ziadna. PV

 • "anonym"

  super

  12.06.08 17:42 Reagovat

  1 8-s

 • delphfoto delph

  Re: hmm

  09.06.08 19:09 Reagovat

  Musím poznamenat k Romanovi, že mu sloh vždycky šel. Jsem s ním v příbuzenském vztahu, takže něco osobě víme. A protože je starší a chodili jsme na stejnou základní školu, potkával jsme jeho učitele a říkali, že jsem jako jeho zrcadlo. Slohovky jsme psával prý lépe než on, ale taky jsem tam měl chyb, že v půlce stránky bych měl už pětku a to byl počet chyb vztažen na 3 strany :-) nebo jsme uměl stejně dobře počítat, ale to je jedno hlavně jsem chtěl říct, že ve většině případů jsem se setkal s tím, že i přes velký počet chyb mě měli učitelé rádi, protože jsem se uměl vyjádřit, narozdíl od svých spolužáků. A to je při psaní článků potřeba víc, než gramatika.

  ps: a to jak píšu tohle si nevšímejte, je to z hlavy horkou jehlou :-!

 • da_b0mbfoto da-b0mb

  Re: hmm

  06.06.08 19:19 Reagovat

  Omlouvam se, nechci byt za rypala. A uprimne musim rict, ze jsem to cele necetl (predevsim me zajimala tabulka parametru), ale chybu jsem nasel..."Všechny indície a spekulace hovořili"

 • Golias

  Re: hmm

  06.06.08 18:35 Reagovat

  Skypy, navážu na da_bomba, ještě ti ve slově "základy" chybí čárka nad písmenem A ... Takže na kritika, co ve svém příspěvku o JEDNÉ větě udělá hned 3 chyby, bych celkem hodně styděl ! >:D :yes:

  Romane, nic si tady z těch rýpalů nedělejte, není to diktát z češtiny :-)

 • Roman Daněk (Autofun.cz)foto Roman-Danek-Autofun-cz-

  Re: hmm

  06.06.08 18:32 Reagovat

  To tudydudy: překlep, díky za upozornění...

  To Skypy: na váš popud jsem si přečetl celý článek ještě jednou a kromě jednoho chybějícího slova (tiskařský šotek .) jsem nějaké hrubky nenašel. Napište mi konkrétně, v čem jsem omezený a opravte mne. Jsem jen člověk, co sem tam prostě chybyčku udělá, ne stroj nebo chodící encyklopedie...

 • da_b0mbfoto da-b0mb

  Re: hmm

  06.06.08 13:13 Reagovat

  Měl bys mít před "co nezná" čárku, abys oddělil větu. A na konci tečku, abys ji ukončil. ;-)

 • Skypy

  hmm

  06.06.08 12:53 Reagovat

  Je vidět, že dnes píše članek kde jaký omezenec co nezná zaklady češtiny :-(

 • Golias

  Re: Majstrštyk

  06.06.08 09:29 Reagovat

  Bombe, souhlasím s tebou, Yamaha umí :yes: ... jen ta hmotnost :no: na tom videu je jasně vidět, že ta rychlost je vždy jen v přímce, do zatáčky poslat takhle těžkou mrchu, no nevím ;-)

 • da_b0mbfoto da-b0mb

  Majstrštyk

  05.06.08 21:16 Reagovat

  :yes: Odkaz na predchudce a moderni design zaroven. Yamaha proste umi!

 • tudydudy

  Jo,.....

  05.06.08 19:15 Reagovat

  ...věta:,,Ne, nespletl jsem se, vzadu je opravdu dvoustovková guma.",bude asi pravdivá,ale to,že motorka ma 320KM hmotnost,jak se pise v textu,asi pravdive nebude......
  ;-)

zpět na článek


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 18594 | Zobrazit seznam všech anket