Wolf Racing Focus RS: kdopak by se vlka bál (i když má 360 koní)

Wolf Racing Focus RS: kdopak by se vlka bál (i když má 360 koní): titulní fotka Wolf Racing si vzal na paškál Focus RS a rozhodl se do něj narvat koňskou dávku steroidů.

Zatímco s tituly z Plzně to je asi všelijak, titul naprosto zběsilé předokolky tomuhle Focusu RS od Wolf Racing už nikdo nikdy nevezme. Jeho rigorózní práce na téma „360 koní na předku“ totiž celou komisi doslova rozcupovala…

Ano, slyšíte dobře. Ačkoliv už sériových 305 koní a 440 Nm je na dvojici předních kol sakra velký příděl, rozhodl se tuner přitlačit na pilu a motor řádně nadopoval. Výsledkem je 360 koní a naprosto šílených 559 Nm točivého momentu. Fakt bych si přál vidět tohle v akci. Podívejte na diagram, co udělá moment mezi 1600 a 3000 otáčkami…wow.

Přední vícelamelový diferenciál se asi pořádně zapotí, stejně jako pneumatiky obuté do osmnáctipalcových (na přání až dvacítky) kol z lehkých slitin. Tahle zelená bestie (může být na přání i zelenou bestií s červenými, oranžovými, žlutými, stříbrnými, bílými, černými či tmavošedými pruhy a stejně barevnými prvky v interiéru) je dále snížena o 30 mm blíže k asfaltu. Cena úpravy je 35 tisíc za tuning motoru, 11 tisíc za devatenáctipalcová kola, 6 tisíc za snížený podvozek a za samolepky „Wolf“ si připlatíte další tři tisíce.

Fotogalerie

  • Wolf Racing Focus RS: kdopak by se vlka bál (i když má 360 koní): fotka 1
  • Wolf Racing Focus RS: kdopak by se vlka bál (i když má 360 koní): fotka 2
  • Wolf Racing Focus RS: kdopak by se vlka bál (i když má 360 koní): fotka 3
  • Wolf Racing Focus RS: kdopak by se vlka bál (i když má 360 koní): fotka 4
  • Wolf Racing Focus RS: kdopak by se vlka bál (i když má 360 koní): fotka 5
  • Wolf Racing Focus RS: kdopak by se vlka bál (i když má 360 koní): fotka 6
  • Wolf Racing Focus RS: kdopak by se vlka bál (i když má 360 koní): fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
mhmmm oIoo 02.11.2009  12:53
Vstoupit do diskuse ›