Výjimečné Audi RS 7 Sportback od Audi Exclusive

Výjimečné Audi RS 7 Sportback od Audi Exclusive: titulní fotka Audi RS 7 Sportback je dostatečně atraktivní a luxusní již ve své standardní podobě, ale po zákroku divize Audi Exclusive může být jedinečné.

Audi RS 7 Sportback rozhodně nepatří mezi běžnou automobilovou konfekci a je úplně jedno, jestli se jedná o design, techniku, jízdní výkony, výbavu v interiéru nebo jeho cenu, ale i přesto nabízí samotná automobilka široké možnosti jeho individualizace.

Audi Exclusive je specialistou na doladění finální podoby vozů přesně podle představ jejich budoucích majitelů. Nejnovější ukázkou schopností této divize je model RS 7 Sportback, jehož karoserie se pyšní speciálním odstínem, pojmenovaným Ipanema Brown.

V souvislosti s laky karoserií uvádí divize Audi Exclusive mimo jiné i to, že jsou použity čtyři vrstvy, které dohromady nejsou silné ani jako lidský vlas.

Vedle samotného laku karoserie skvěle kontrastujícího s povrchovou úpravou kol přitahuje tento exemplář Audi RS 7 Sportback pozornost i provedením svého interiéru.

V něm je použita kombinace černého obložení palubní desky, středového tunelu i části obložení dveří a stropu s čalouněním sedadel a několika dalších částí kůží bílé barvy. Samozřejmostí je precizní ruční zpracování všech švů na sedadlech i volantu.

Fotogalerie

  • Výjimečné Audi RS 7 Sportback od Audi Exclusive: fotka 1
  • Výjimečné Audi RS 7 Sportback od Audi Exclusive: fotka 2
  • Výjimečné Audi RS 7 Sportback od Audi Exclusive: fotka 3
  • Výjimečné Audi RS 7 Sportback od Audi Exclusive: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.