Vyhrajte svezení s profi jezdcem na okruhu a volné vstupenky na akci Klubu sportovních aut

Vyhrajte svezení s profi jezdcem na okruhu a volné vstupenky na akci Klubu sportovních aut: titulní fotka Chcete se dostat zadarmo na setkání Klubu sportovních aut a ještě navíc získat možnost nechat se v Brně svézt profi jezdcem? Máte možnost!

Už jsme vás informovali o chystané akci Klubu sportovních aut, která se koná na okruhu v Brně 17. května. A když budete mít štěstí, Autofun.cz vás na ní dostane zadarmo. A co víc – krom 15 volných vstupenek na jednoho z vás čeká i hlavní cena – místo na sedadle spolujezdce v některém ze sporťáků řízených profesionálním řidičem.

Co pro to musíte udělat? Odpovědět správně na jednu soutěžní a několik anketních otázek a doplnit kontaktní údaje, abychom vás mohli informovat o výhře (budete-li mezi vylosovanými šťastlivci). Pospěšte si, na vyplnění máte pouze čtyři dny, končíme ve čtvrtek 15. května úderem půlnoci. Dotazník najdete zde.

Výherce volných vstupenek a svezení v supersportu budeme kontaktovat v pátek tento týden, přičemž vstupenky budeme předávat přímo na místě konání srazu, tedy na Masarykově okruhu v Brně. Přesný čas sdělíme výhercům do e-mailu.Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Peníze %Aldas 16.05.2008  18:56
Re: ghjgfgjm Bonkers 16.05.2008  13:23
ghjgfgjm ythugygy 15.05.2008  12:35
Vstoupit do diskuse ›


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20251 | Zobrazit seznam všech anket