VW Eos White Night: Tichá noc, bílá noc...

VW Eos White Night: Tichá noc, bílá noc...: titulní fotka Hoši u Volkswagenu si popletli pixlu bílého laku za černý a élá hop! Nová edice je tu!

Léto je skoro za dveřmi a vy ještě nemáte koupený kabriolet? Máte štěstí, že právě jede kolem Volkswagen Eos ve speciální bílonoční sérii.

Speciální edice „White Night“ využívá líbivé kombinace černé střechy a doplňků v barvě Deep Black Pearlescent s bílým zbytkem auta. A nutno říci, že tenhle možná až dalmatinovský kontrast tmavých kol, černé mřížky chladiče, zrcátek a černé střechy s bílou metalízou na zbytku auta se wolfsburgským povedl. Eos není, co si budeme namlouvat, právě to nejchlapáčtější auto, snížení podvozku o 15 mm nebo osmnáctipalcová kola „Budapest“ mu ale pomáhají trochu toho sex-appealu přidat. Uvnitř najdeme interiér taktéž v kombinaci bílá/černá, hlavní úlohu za černou barvu tam hrají sedadla čalouněná kůží Nappa, výplně dveří a volant. Světlý je naopak středový panel, ozdobné lišty a stehy na volantu a sedadlech.

V Německu začínají ceny takto vyfintěného Eosu na 895 tisících Kč. V nabídce je edice White Night pro všechny motory kromě nejsilnějšího benzinového šestiválce o objemu 3,6 litru a výkonu 191 kW (jo, ten stejný je v nejsilnějším Superbu), což je myslím škoda.

Fotogalerie

  • VW Eos White Night: Tichá noc, bílá noc...: fotka 1
  • VW Eos White Night: Tichá noc, bílá noc...: fotka 2
  • VW Eos White Night: Tichá noc, bílá noc...: fotka 3
  • VW Eos White Night: Tichá noc, bílá noc...: fotka 4
  • VW Eos White Night: Tichá noc, bílá noc...: fotka 5
  • VW Eos White Night: Tichá noc, bílá noc...: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.