VW představuje speciální edici Eos GT Sport

VW představuje speciální edici Eos GT Sport: titulní fotka Coupé-Cabrio jsou s nadcházejícím létem v kurzu a Volkswagen se rozhodl malinko vylepšit model Eos.

Léto za dveřmi, slunce začíná rozpalovat asfalt a holky začínají odkládat všechno možné. Jeden z osvědčených způsobů, jak zaujmout pozornost něžnější části populace, je přizvat je na projížďku v kabrioletu. Jedním z takových kupé-kabrioletů je i Volkswagen Eos, který v současné době přijíždí ve speciální edici Eos GT Sport.

Mezi hlavní změny patří černá skládací střecha, 18palcová kola s novým designem, chromované žebrování na masce, nová optika „cherry-red“ zadních světlometů a o 15 mm nižší sportovní podvozek v základu. V interiéru jsou hliníkové sportovní pedály, vyhřívaná přední sedadla s čalouněním kůže / alcantara, nový tříramenný sportovní volant, parkovací senzory, klimatizace Climatronic a audio-systém s měničem na 6 CD.

Verze Eos GT Sport bude k dispozici pro všechny motorové varianty, tedy od 1,4 l TSI (122 koní) až po top variantu 3,2 l V6 (260 koní).

Fotogalerie

  • VW představuje speciální edici Eos GT Sport: fotka 1
  • VW představuje speciální edici Eos GT Sport: fotka 2
  • VW představuje speciální edici Eos GT Sport: fotka 3
  • VW představuje speciální edici Eos GT Sport: fotka 4
  • VW představuje speciální edici Eos GT Sport: fotka 5
  • VW představuje speciální edici Eos GT Sport: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: cena? %LukaSHek 04.05.2009  23:10
cena? Santi 02.05.2009  13:52
Vstoupit do diskuse ›