Vossen představil kola pro Ferrari LaFerrari

Vossen představil kola pro Ferrari LaFerrari: titulní fotka Ferrari LaFerrari představuje po všech stránkách vrcholný produkt své značky, ale i přesto na něm lze najít prostor k úpravám, což nyní demonstruje společnost Vossen Wheels.

Výměna kol, na nichž vyslala vůz do světa automobilka, za novou sadu od specializovaného výrobce není v dnešní době ničím výjimečným napříč všemi kategoriemi osobních vozů, ale v případě Ferrari LaFerrari si pozornost zaslouží.

V tomto případě si totiž majitel nevyrazil na návštěvu k prodejci Vossen Wheels, aby si zde pořídil jedny z řady nabízených disků, ale prostřednictvím Vossen Bespoke Design Program si je nechal navrhnout a vyrobit přímo na míru pro své LaFerrari.

Vossen Wheels se pustil do vývoje nových kol pro LaFerrari ve spolupráci s kalifornským obchodním zastoupením Need4Speed Motorsports nejprve důkladně proměřili italský hypersport a ke slovu se dostalo i 3D mapování podběhů, brzdového systému a zavěšení kol.

Na celém projektu samozřejmě úzce spolupracoval i majitel vozu, pro nějž jsou kola určena, ale pro otestování disků obutých do pneumatik Pirelli P Zero Corsa System o rozměrech 255/30 ZR20 vpředu a 355/25 ZR21 posloužil exemplář s karoserií v jedinečném odstínu Grigio Medio a červenou kůží čalouněnými sedadly.

Fotogalerie

  • Vossen představil kola pro Ferrari LaFerrari: fotka 1
  • Vossen představil kola pro Ferrari LaFerrari: fotka 2
  • Vossen představil kola pro Ferrari LaFerrari: fotka 3
  • Vossen představil kola pro Ferrari LaFerrari: fotka 4
  • Vossen představil kola pro Ferrari LaFerrari: fotka 5
  • Vossen představil kola pro Ferrari LaFerrari: fotka 6
  • Vossen představil kola pro Ferrari LaFerrari: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.