Volvo C70: sportovní styl od Heico Sportiv

Volvo C70: sportovní styl od Heico Sportiv: titulní fotka V Ženevě bude poprvé společnost Heico Sportiv vystavovat přímo na stánku automobilky Volvo a předvede zde své úpravy modernizovaného kupé-kabrioletu C70.

Volvo C70 ve své modernizované podobě mělo premiéru na loňském podzimním autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem a nyní společnost Heico Sportiv v Ženevě představí své úpravy tohoto kupé-kabrioletu.

Pro karoserii modelu C70 si u Heico Sportiv připravili pouze malý spoiler umístěný na přední nárazník a difuzor pod zadní nárazník. K ostřejšímu vzhledu i zvukovému projevu má přispět i sportovní výfukový systém s dvěma nebo čtyřmi koncovkami.

K sportovnějším jízdním vlastnostem mají přispět nové pružiny a tlumiče, snižující světlou výšku o 30 mm. Pro verzi T5 s manuální převodovkou je připraven samosvorný diferenciál. Na jízdní vlastnosti i vzhled mají vliv nová kola nabízená v několika provedeních a velikostech od 18 do 20 palců.

Pro interiér je připraveno kožené čalounění a řada doplňků z hliníku. K nejzajímavějším prvkům v interiéru patří nová řadicí páka z ořechového dřeva (foto na konci galerie). Ta vznikla ve spolupráci se společností THONET, která patří k nejznámějším výrobcům nábytku a proslavila se především židlemi z ohýbaného dřeva.

Fotogalerie

  • Volvo C70: sportovní styl od Heico Sportiv: fotka 1
  • Volvo C70: sportovní styl od Heico Sportiv: fotka 2
  • Volvo C70: sportovní styl od Heico Sportiv: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20263 | Zobrazit seznam všech anket