Volvo C70 Ice White: víc výbavy za méně peněz

Volvo C70 Ice White: víc výbavy za méně peněz: titulní fotka Zase jedna speciální edice pro anglický trh...nezbývá nám než mlsně polknout slinu.

Volvo C70 je samo o sobě docela přitažlivé auto, v Anglii se jej pro jaro tak jako tak chystají trošku vylepšit novou, čistoskvoucí edicí „Ice white“. Její výhodou není jen rafinovaný bílý lak, ale hlavně příjemná porce zvláštní výbavy zadarmo.

Edice je spojena s čtyřválcovým vznětovým motorem 2.0D o výkonu 100 kW, který se sice do podobného auta podle nás hodí asi jako Olympiáda do Prahy, má ale aspoň bezvadnou kombinovanou spotřebu 5,1 litrů nafty na 100 km. Budoucí majitelé (kterým ovšem nevadí zrychlení z 0 na 100 km nad deset vteřin) dostanou nejen slevu na základní provedení modelu C70 ve výši 15 tisíc Kč, ale v rámci akce dostanou výbavu v hodnotě 70 tisíc Kč zdarma. Volvo C70 vybavené například osmnáctipalcovými koly z lehkých slitin, koženým čalouněním nebo černým interiérem s hliníkovými doplňky tak přijde ostrovany na přibližně 730 tisíc korun. A to ještě nesmíme zapomenout na relativně bohatou základní výbavu. Tak co říkáte, šli byste do toho i s tím udýchaným dieselem pod kapotou?

Fotogalerie

  • Volvo C70 Ice White: víc výbavy za méně peněz: fotka 1
  • Volvo C70 Ice White: víc výbavy za méně peněz: fotka 2
  • Volvo C70 Ice White: víc výbavy za méně peněz: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.