Volkswagen Touareg: JE Design pracuje na wide body kitu

Volkswagen Touareg: JE Design pracuje na wide body kitu: titulní fotka Společnost JE Design chce patřit mezi první úpravce, kteří nabídnou karosářské doplňky pro novou generaci velkého SUV Volkswagenu Touareg, jehož světová premiéra se odehrála na březnovém autosalonu v Ženevě.

JE Design své úpravy představuje prozatím pouze prostřednictvím stručné tiskové zprávy a několika skic, na nichž je naznačena budoucí podoba upraveného Volkswagenu Touareg.

Pro velké SUV si tuneři od JE Design připravují wide body kit. Ten bude obsahovat nový spodní díl se spoilerem pod sériový přední nárazník. Na design tohoto dílu budou navazovat nástavce rozšiřující přední i zadní blatníky a nový spodní díl zadního nárazníku s difuzorem. Chybět nebude ani spoiler nad zadní okno.

Nový díl pod zadní nárazník bude kompatibilní se sériovým výfukovým systémem, ale i s jeho novým koncovým dílem se čtyřmi kruhovými koncovkami, na jehož vývoji JE Design pracuje zároveň s přípravou karosářských dílů.

Pro nový Touareg bude mít JE Design k dispozici i nová 22palcová litá kola a sportovnějšímu výrazu velkého SUV mají přispět i podložky pod kola rozšiřující jeho rozchod vpředu o 60 mm a vzadu až o 80 mm.

Fotogalerie

  • Volkswagen Touareg: JE Design pracuje na wide body kitu: fotka 1
  • Volkswagen Touareg: JE Design pracuje na wide body kitu: fotka 2
  • Volkswagen Touareg: JE Design pracuje na wide body kitu: fotka 3
  • Volkswagen Touareg: JE Design pracuje na wide body kitu: fotka 4
  • Volkswagen Touareg: JE Design pracuje na wide body kitu: fotka 5
  • Volkswagen Touareg: JE Design pracuje na wide body kitu: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.