Volkswagen T5: sportovnější vzhled pro populární dodávku

Volkswagen T5: sportovnější vzhled pro populární dodávku: titulní fotka Německá společnost RSL GmbH má ve své nabídce řadu doplňků pro Volkswagen Transporter čtvrté a páté generace a k jejím nejnovějším produkty patří nové díly pro faceliftovaný T5.

Volkswagen T5 se v loňském roce po šesti letech na trhu podrobil modernizaci, která mu mimo jiné přinesla nový design přídě. Transporter a příbuzné modely dostaly svébytnou masku chladiče a dvoulamelovou mřížku s moderním designem světel, jejíž tvar je odvozen od Golfu a Scirocca.

RSL nyní uvádí novou sadu doplňků pro modernizovaný T5. Karosářské díly představuje spoiler pod přední nárazník, nástavce prahů, nové díly zadního nárazníku a spoiler nad zadní okno.

Další nové komponenty představují 20palcová litá kola, denní světla z LED, chromované kryty vnějších zpětných zrcátek, sportovní výfukový systém a kratší pružiny snižující světlou výšku Transporteru o 50 mm.

Všechny nové díly jsou v Německu schváleny TÜV. RSL GmbH je svým zákazníků nabízí v sadě nebo je možné si je pořídit jednotlivě.

Fotogalerie

  • Volkswagen T5: sportovnější vzhled pro populární dodávku: fotka 1
  • Volkswagen T5: sportovnější vzhled pro populární dodávku: fotka 2
  • Volkswagen T5: sportovnější vzhled pro populární dodávku: fotka 3
  • Volkswagen T5: sportovnější vzhled pro populární dodávku: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.