Volkswagen Scirocco: tentokrát od HS Motorsport

Volkswagen Scirocco: tentokrát od HS Motorsport: titulní fotka Nové Scirocco se prakticky ihned po svém představení stalo miláčkem tunerů. Řady úpravců tohoto Volkswagenu se rozhodla rozšířit i společnost HS Motorsport.

Mnichovská firma působí jako dodavatel tuningových dílů renomovaných značek i jako úpravce, který přepracuje vzhled i techniku vozu podle vašich přání.

Bílý Volkswagen Scirocco s motorem 2.0 TSI má být ukázkou schopností této firmy. Velká pozornost je tedy věnována pohonné jednotce. Sériový výkon 200 koní (147 kW) je pro Scirocco sice dostačující, ale hodit se může i 290 koní (213 kW). Za takto zvýšeným výkonem stojí přepracované sání a výfukový systém. Pro zájemce o ještě vyšší výkon je k dispozici úprava, jejímž výsledkem je 320 koní (235 kW).

V nejsilnějším provedení zvládne Scirocco od HS Motorsport akcelerovat z 0 na 100 km/h za 6,6 s a dosáhne maximální rychlosti 242 km/h. Sériová verze zrychluje z 0 na 100 km/h za 7,2 s a má maximální rychlost 235 km/h.

V souvislosti s vyšším výkonem motoru je namontován brzdový systém s kotouči a brzdiči značky Brembo. Nové brzdy se ukrývají za 20palcová litá kola s pneumatikami o rozměrech 245/30 ZR20.

Design karoserie je upraven za použití nových nárazníků a nástavců prahů. Na výrobu těchto dílů je použit karbon. V interiéru jsou instalována vyhřívaná anatomická sedadla Recaro Sportster CS a kožené čalounění.

Fotogalerie

  • Volkswagen Scirocco: tentokrát od HS Motorsport: fotka 1
  • Volkswagen Scirocco: tentokrát od HS Motorsport: fotka 2
  • Volkswagen Scirocco: tentokrát od HS Motorsport: fotka 3
  • Volkswagen Scirocco: tentokrát od HS Motorsport: fotka 4
  • Volkswagen Scirocco: tentokrát od HS Motorsport: fotka 5
  • Volkswagen Scirocco: tentokrát od HS Motorsport: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
pěkná, ale... Johnny_P 24.06.2009  13:50
BIELA %DOUBLE M 23.06.2009  10:12
Vstoupit do diskuse ›