Volkswagen představuje hned tři pakety R-Line pro Golf VII

Volkswagen představuje hned tři pakety R-Line pro Golf VII: titulní fotka Sportování, paráda nebo obojí? Možnosti individualizace nového Golfu od sportovní divize R GmbH jsou docela široké.

Volkswagen právě v Německu představuje R-Line pakety pro sedmičkového golfa. Pokud chcete atraktivní vzhled a lepší chování na silnici bez výkonu a spotřeby Golfu GTI, už brzy budete mít příležitost.

Sportovní divize R GmbH připravila pro sedmou generaci Golfu hned tři sady R-Line: R-Line exterior package, R-Line interior pack a R-Line Sport kit, vylepšovat tedy můžete zcela nezávisle vzhled karoserie, interiéru i jízdní vlastnosti.

Exteriérový paket přináší odlišný přední a zadní nárazník, spodní bodykit, tvořený splitterem, nástavci prahů a černě lakovaným difuzorem, střešní křidélko, speciální masku chladiče a lze si vybrat mezi viditelnými a ukrytými koncovkami výfuku. Pokud bude výchozím autem verze Comfortline, stojí paket 1180 euro, v případě Highline je to 995 euro.

Interiérový paket přináší speciální čalounění sportovních sedadel s logy R-Line, hliníkové ozdobné dekory palubní desky, ozdobné nerezové prahové lišty a pedály a ambientní podsvícení. Samozřejmostí je multifunkční volant a hlavice řadicí páky s příslušným logem a šedým šitím. Tento balíček stojí 945 euro pro Comfortline a 640 euro pro Highline. Lze si ale připlatit i kožený paket Vienna za 2115, respektive 1755 euro.

A konečně R-Line sport kit zahrnuje sportovní podvozek a progresivní řízení, nechybí ale ani výrazný výkonový tuning v podobě tónovaných zadobočních a zadních oken. Tento paket je nejlacinější, přijde v obou verzích výbavy jen na 430 euro. Golfa si dále můžete zkrášlit příplatkovými 17" nebo 18" koly Salvador.

Fotogalerie

  • Volkswagen představuje hned tři pakety R-Line pro Golf VII: fotka 1
  • Volkswagen představuje hned tři pakety R-Line pro Golf VII: fotka 2
  • Volkswagen představuje hned tři pakety R-Line pro Golf VII: fotka 3
  • Volkswagen představuje hned tři pakety R-Line pro Golf VII: fotka 4
  • Volkswagen představuje hned tři pakety R-Line pro Golf VII: fotka 5
  • Volkswagen představuje hned tři pakety R-Line pro Golf VII: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.