Volkswagen Multivan T5: vzhled sportovce od ABT Sportsline

Volkswagen Multivan T5: vzhled sportovce od ABT Sportsline: titulní fotka Specialista na úpravy zástupců koncernu VW se tentokrát pustil do úprav faceliftovaného Multivanu. Pro osobní provedení páté generace Transporteru si ABT Sportsline připravil sadu karosářských dílů.

Hans-Jürgen Abt o Multivanu od Volkswagenu mimo jiné říká, že se jedná o otce všech campingových dodávek. Právě dlouhá historie a popularita tohoto modelu mají zásluhy na tom, že mu společnost ABT Sportsline věnuje pozornost.

Prozatím se jedná pouze o stylistické změny, které mají Multivanu dodat sportovnější vzhled. Pro přední partie je určena nová maska chladiče a spoiler na spodní část předního nárazníku. Linie zádi má vylepšit nový spodní díl nárazníku s difuzorem a spoiler nad zadním oknem. Pro boky jsou připraveny nástavce prahů.

Kromě karosářských dílů má ABT Sportsline v nabídce pro Multivan nový koncový díl výfukového systému se čtyřmi koncovkami. Pro podvozek jsou připraveny nové pružiny, které mají přispět k vylepšení jízdních vlastností. Poslední nové díly prozatím představují 19palcová litá kola ABT BR.

Výše zmíněné komponenty jsou již v prodeji, ale ABT Sportsline ještě připravuje zvyšování výkonu pro motor 2.0 TDI, které má brzy doplnit nabídku úprav.

Fotogalerie

  • Volkswagen Multivan T5: vzhled sportovce od ABT Sportsline: fotka 1
  • Volkswagen Multivan T5: vzhled sportovce od ABT Sportsline: fotka 2
  • Volkswagen Multivan T5: vzhled sportovce od ABT Sportsline: fotka 3
  • Volkswagen Multivan T5: vzhled sportovce od ABT Sportsline: fotka 4
  • Volkswagen Multivan T5: vzhled sportovce od ABT Sportsline: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.