Volkswagen Golf Razor R: karbon pro ostrý hatchback

Volkswagen Golf Razor R: karbon pro ostrý hatchback: titulní fotka Společnost RevoZport Racing Technology Ltd. s hlavním sídlem v Hong Kongu představuje svou novou sadu karosářských dílů, která je určena pro nejvýkonnější Golf šesté generace s označením R.

V Hong Kongu sídlící společnost RevoZport po jarním uvedení bodykitu Razor pro Golf GTI a jeho méně výkonné sourozence představuje novou sadu karosářských dílů, určených pro Golf R.

Pro nejostřejšího zástupce wolfsburgských hatchbacků nižší střední třídy si u RevoZport připravili rozsáhlou sadu karosářských dílů vyrobených z karbonu.

Mezi nejzajímavější nové komponenty patří kapota motoru, která díky použití 100% karbonu váží pouhé 4 kg. Pro příď je určena také nová maska chladiče a spoiler na spodní část nárazníku.

Boky Golfu R dostanou od RevoZport nové nástavce prahů a kryty vnějších zpětných zrcátek. I tyto díly jsou vyrobeny z karbonu.

Záď Golfu R je upravena za pomoci nového nárazníku, který je jako jediný z celé sady vyroben z plastu a ne z karbonu. Kromě nárazníku je na zádi nový střešní spoiler a difuzor.

Zájemce o všechny nové karosářské díly pro Golf R musí počítat s tím, že za všechny dohromady zaplatí 4283 amerických dolarů (zhruba 87.500,– Kč). RevoZport nabízí díly i jednotlivě.

Fotogalerie

  • Volkswagen Golf Razor R: karbon pro ostrý hatchback: fotka 1
  • Volkswagen Golf Razor R: karbon pro ostrý hatchback: fotka 2
  • Volkswagen Golf Razor R: karbon pro ostrý hatchback: fotka 3
  • Volkswagen Golf Razor R: karbon pro ostrý hatchback: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
carbon salamoon 13.07.2010  14:10
Vstoupit do diskuse ›