Volkswagen Eos Exclusive Edition: luxus podle Wolfsburgu

Volkswagen Eos Exclusive Edition: luxus podle Wolfsburgu: titulní fotka Kabriolet nemusí být za každou cenu sportovní, měl by ale umět udělat dojem. A jak naznačuje Eos Exclusive Edition, ve Wolfsburgu tohle vědí.

Určitě mi dáte za pravdu, že když se na ulici přiblížíte k (nejlépe svému $2$ ) kabrioletu, musí vás pohled na otevřený interiér nadchnout, jinak to nějak není ono. Takže – kůže místo látky (a to všude, kde je to jen trochu možné), a tradiční tmavé barvy doplněné světlými. Neškodí ani kontrast s dalšími materiály – hliník, dřevo, blondýnka a tak podobně.

A přesně v tomto duchu se nese nejnovější speciální série VW Eos, následující po loňských White Night a GT Sport, která si klade za cíl, navnadit s prvními teplými dny (snad na tom jsou v Německu lépe) zákazníky na otevřené auto. Nejdůležitější je první dojem a jak známo, kola dělaj´ auto, takže má německá bohyně úsvitu standardně osmnáctipalcová kola, a to rovnou ve třech volitelných designech. Žádné auto také není tak blízko vozovce aby nemohlo být ještě blíž, takže dostal eos tovární sportovní podvozek, jenž snižuje světlost a mezeru mezi kolem a blatníkem o 15 mm.

Jak už ale bylo řečeno, tak pravá noblesa by měla panovat v interiéru, což je u strohých palubek VW trošku ořech. Ten se pokouší rozlousknout dekory v lesklém černém piano laku (???) a (to už je lepší) dvoubarevné kožené čalounění ve velmi pěkně pojaté kombinaci černá-skořicová nebo černá-sametově béžová. A za příplatek vám kokpit ozvučí Dynaudio. Tak tohle můžeme.

Verzi Exclusive lze mít s libovolnou eosovskou motorizací, a to v Německu nejlevněji za 34 350 euro za 122koňové benzinové TSI.

Fotogalerie

  • Volkswagen Eos Exclusive Edition: luxus podle Wolfsburgu: fotka 1
  • Volkswagen Eos Exclusive Edition: luxus podle Wolfsburgu: fotka 2
  • Volkswagen Eos Exclusive Edition: luxus podle Wolfsburgu: fotka 3
  • Volkswagen Eos Exclusive Edition: luxus podle Wolfsburgu: fotka 4
  • Volkswagen Eos Exclusive Edition: luxus podle Wolfsburgu: fotka 5
  • Volkswagen Eos Exclusive Edition: luxus podle Wolfsburgu: fotka 6
  • Volkswagen Eos Exclusive Edition: luxus podle Wolfsburgu: fotka 7
  • Volkswagen Eos Exclusive Edition: luxus podle Wolfsburgu: fotka 8
  • Volkswagen Eos Exclusive Edition: luxus podle Wolfsburgu: fotka 9


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.