Classic Ketchup: novinka v nabídce Volkswagenu

Classic Ketchup: novinka v nabídce Volkswagenu: titulní fotka Apríl byl před devíti dny? No a?

Vypadá to jako dost naivní aprílový žertík, ale není. Classic Ketchup je totiž naprosto reálná světová premiéra výstavy Techno Classica, právě probíhající v Essenu.

Na největší německé výstavě klasických aut představil Volkswagen velmi chutnou novinku – kečup. Návštěvníci výstavy si jej budou moci za 3 eura koupit v lahvi s motivem brouku, přičemž je série limitována počtem 1000 kusů. Pro VW ho vyrobila firma Kraft, čímž pokračuje spolupráce ze 70. let, kdy Kraft vyrobil speciální hustý kečup pro potřeby wolfsburské jídelny, která zavedla do nabídky klobásku vlastní výroby. Dalším milníkem v historii VW-kečupu byl rok 1997, kdy začala automobilka Volkswagen Spiced Ketchup prodávat – v počtu 20 000 lahví za rok. Od té doby jejich roční produkce neustále stoupá a jen v roce 2009 se jich prodalo na 450 000 kusů. Classic Ketchup se od něj ovšem, jak název napovídá, chuťově liší.

Nedostanete se za touhle kulinářskou specialitou do Essenu? V klidu. VW ji bude nabízet v dalších sériích i na budoucích „klasik“ akcích a dostane se i do nabídky wolfsburského Volkswagen shopu. Dobrou chuť. $2$

Fotogalerie

  • Classic Ketchup: novinka v nabídce Volkswagenu: fotka 1
  • Classic Ketchup: novinka v nabídce Volkswagenu: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
VygHRkiNuPAvaEqty rlxdfZoZKS 10.10.2012  22:36
Vstoupit do diskuse ›