Volkswagen Bora: facelift od JMS

Volkswagen Bora: facelift od JMS: titulní fotka Německá společnost JMS se při představení aerokitu pro docela vousatý Volkswagen Bora ukrývá ve své tiskové zprávě za označení facelift. Na první pohled je, ale jasné, že jde o optický tuning.

Jen pro pořádek si připomeňme, že Volkswagen Bora se světu představil v roce 1998 a vycházel z Golfu čtvrté generace. Tehdy nastoupil na místo modelu Vento, využívajícího techniku Golfu třetí generace. Kariéra Bory v showroomech prodejců značky Volkswagen se uzavřela v roce 2005 s přícho­dem Jetty.

U JMS celkem rozumně usoudili, že ne každý tuningu chtivý jedinec jezdí v tom nejnovějším a připravili si novou sadu karosářských doplňků pro stále poměrně atraktivní ojetinu. Německá firma využívá od loňského roku pro výrobu nástroje společnosti Zender, která uzavřela své tuningové oddělení.

Pro Boru mají u JMS připraven agresivně tvarovaný přední nárazník s maskou chladiče. K drsnému vzhledu sedanu na fotkách přispívá i kapota s průduchy, která zatím není v prodeji. Na tvarování předního nárazníku navazují nástavce prahů i nový zadní nárazník, umožňující montáž různých druhů koncovek výfuku. Sadu karosářských dílů doplňuje ještě spoiler na víko zavazadlového prostoru a nová zpětná zrcátka.

JMS vedle plastových doplňků nabízí i nové tlumiče značky H&R, snižující sedan vpředu o 55 mm a vzadu o 45 mm. Pro kompletní proměnu exteriéru jsou k dispozici i 19palcová litá kola Eta Beta s pneumatikami o rozměrech 225/35 R19.

Fotogalerie

  • Volkswagen Bora: facelift od JMS: fotka 1
  • Volkswagen Bora: facelift od JMS: fotka 2
  • Volkswagen Bora: facelift od JMS: fotka 3
  • Volkswagen Bora: facelift od JMS: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: ?? Johnny_P 11.07.2009  17:26
WV BORA %DOUBLE M 10.07.2009  18:18
?? Kraťass 09.07.2009  23:34
Vstoupit do diskuse ›