Vilner se spojil s Darth Vaderem a výsledkem je tuning pro BMW 6 Convertible

Vilner se spojil s Darth Vaderem a výsledkem je tuning pro BMW 6 Convertible: titulní fotka Milujete vozy BMW a zároveň i Hvězdné války? Doporučuji výlet do Bulharska.

Obvykle si z bulharské společnosti Vilner dělám legraci a dneska to ani na nic jiného nevypadá, ovšem trochu jiným způsobem. BMW 6 Convertible Stormtrooper totiž může být ideální příležitost pro ty, kteří milují Hvězdní války a zároveň modrobílou vrtuli. Nevím sice, kolik takových lidí se na světě najde, ale určitě docela dost.

Ale zpátky k autu. Jako základ posloužilo BMW 6 Convertible generace, kterou navrhoval designér Chris Bangle. Jenže Bulharům se stejně jako většině fanoušků značky tvary vozu nelíbily a proto jej zahalili do drsného body kitu, který v detailech odpovídá tvarům helmy bíločerných bojovníků Impéria.

Vnější díly jsou prý z větší části vytvořeny z karbonu, který najdeme také uvnitř. Ovšem to čalounění… no, plně odpovídá některým dalším kreacím, které Vilner považuje za atraktivní. Proti motoru však nemůžeme říct ani popel – je to totiž vidlicový osmiválec 50i s výkonem 272 kW (370 koní), točivým momentem 522 N.m a výfukovým systémem od AC Schnitzer. Z 0–100 km/h tato kreace zrychlí za 5,4 sekundy, což je důležité. Čím rychleji totiž pojede, tím méně účastníků provozu bude ušetřeno tohoto otřesného pohledu.

Fotogalerie

  • Vilner se spojil s Darth Vaderem a výsledkem je tuning pro BMW 6 Convertible: fotka 1
  • Vilner se spojil s Darth Vaderem a výsledkem je tuning pro BMW 6 Convertible: fotka 2
  • Vilner se spojil s Darth Vaderem a výsledkem je tuning pro BMW 6 Convertible: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Kentus Hari M. 28.09.2014  15:33
Vstoupit do diskuse ›