Video: Vyladěné Lamborghini Gallardo skončí v jezeře

Video: Vyladěné Lamborghini Gallardo skončí v jezeře: titulní fotka Přes 2.000 koní může z italského supersportu udělat pěkně kousavou hračku. Následující video je toho důkazem.

Myslíte si, že v USA oblíbené závody ve sprintu jsou jednoduchá záležitost, při které stačí držet pevně volant a nehrozí při ní vlastně žádné nebezpečí? Následující video vás vyvede z omylu. Pilot rudého Lamborghini Gallardo ztratí během akcelerace nad autem kontrolu a skončí v jezírku poblíž dráhy.

Nehoda se stala při sprintu na půl míle na akci nazvané WannaGOFAST. Řidič se naštěstí bez obtíží dostal z vozu ven.

Gallardo je díky svému ohonu všech kol známé jako automobil, který sedí jako přibitý. Je ale nutné podotknout, že se nejednalo o jen tak obyčejné Gallardo. Na videu zachycený automobil si vzala do parády americká tuningová společnost Heffner Performance, která z původního atmosférického desetiválce díky dvěma turbodmychadlům a dalším změnám vydolovala přes 2.000 koní (1.491 kW). A taková síla se už těžko krotí!

Přilnavosti navíc nepomohl chybějící zadní nárazník. Difusor na zádi Gallarda byl totiž při jedné z předchozích jízd poničen, a tak se majitel rozhodl odstranit z auta celý nárazník.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
že forhill 06.02.2015  09:49
ohon robsi 27.01.2015  15:02
Vstoupit do diskuse ›