Diskuse: Video: Opel Insignia OPC

zpět na článek
 • %misakralicek

  Re: odkaz na youtube - pro mobilní internet Opel Insignia OPC

  06.05.09 16:50 Reagovat

  Redakce si toho všimla a píše že se zeptají programátorů takže je vidět že vy ten problém nemáte protože ty nejlepší videa která jsou zde na autofun.cz jsou výborná ale je špatné když se na ní něj nemůžete podívat, a proto pokud se nic nezmění tak budu psát, již bez informačního textu ve zprávě, alespoň odkazy aby nezabírali tolik místa (Když vám to tolik vadí-jen jsem tam chtěl vysvětlit problém a je vidět že jsem s tím trochu pohnul) a pokud si někdo opravdu myslí že je to spam jako vy tak je vidět že vy ten problém opravdu nemáte tak ho prosím vás neřešte, a přenechte ho redakci, DĚKUJI A NASHLEDANOU. (Michal Král) ;-)

 • %Transporterfoto

  Re: odkaz na youtube - pro mobilní internet Opel Insignia OPC

  04.05.09 23:11 Reagovat

  Myslím, že to stačí povedať raz, poprípade napísať osobne redakcii. Toto už považujem za spam.

 • %misakralicek

  odkaz na youtube - pro mobilní internet Opel Insignia OPC

  04.05.09 21:40 Reagovat

  Zde je odkaz na youtube: [odkaz]

  Kdyby se někdo chtěl podívat například na iphonu tak nemůže protože mu video nenaběhne. Pouze v případě že se na něj podívám na youtube.com na originální stránce a proto se vynasnažím psát přímé odkazy na video alespoň do komentářů aby lidé co sem koukají z mobilu tak aby z toho něco měli. Nebo na něj odkazujte sami na autofunu a nedávejte sem do adresy videa tuto stránku, ale přímí odkaz na video. Děkuji a přeji příjemný den. ;-)

 • ezz

  eos@yahoo.com

  26.04.09 22:55 Reagovat

  :-) :-)

 • LuckyLukeDK

  přimhuřte oči a co uvidíte

  17.04.09 12:18 Reagovat

  Pěkný autíčko, nechal bych si líbit. Akorát v té bílé když člověk přimhouří dostatečně oči tak začíná připomínat mazdu 6 některými detaily.

zpět na článek


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20377 | Zobrazit seznam všech anket