Video: Land Rover Defender 8x8 a Discovery Monster Truck

Hodnocení
(počet hlasů: 25, průměr: 3.08; procenta:52%, součet:77)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.O videu

Britská společnost Monster Tuning Ltd se specializací na servis a chiptuning vozů značky Land Rover má ve svém vozovém parku dvojici neobvyklých strojů.

Společnost Monster Tuning Ltd patří ve Velké Británii k poměrně respektovaným úpravcům v oblasti chiptuningu a servisních služeb s rozsáhlou sítí prodejních a servisních center. Pro své reklamní účely tato firma využívá dvojici offroadů, vedle nichž působí i Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6 poněkud nenápadně.

První z nich je stroj, jehož základem byl původně standardní Land Rover Defender 130 Chassis Cab s dvoumístnou kabinou a rámem připraveným pro montáž nástavby. Ten se Defender dočkal v podobě skříně na nářadí, kterou ovšem doplnila dvojice nových náprav, díky nimž se z něj stala osmikolová housenka.

Druhý zástupce Monster Tuning Ltd se vydal relativně konvenčnější cestou a ze standardního Land Roveru Discovery druhé generace se proměnil v monster truck s 49palcovými pneumatikami a portálovými nápravami, jehož karoserii zdobí masivní ochranný rám.

Související videa | Všechna videa »

Přidat video

 • Chlapík snil o autě s vlastním designem. A tak si jedno postavil, zabralo mu to 10 let
  13020×
 • Video: Jaguar ukazuje, jak má vypadat správná pozice za volantem
  7786×
 • Video: Dva kluci dokázali za chvíli zničit 37 aut u prodejce Toyot. Škoda jde do milionů
  6970×
 • Řidič na Mělnicku natočil muže, který si hrál na policistu. Šoféra chtěl zkasírovat
  11462×

Související články