Diskuse: Video: Lamborghini Aventador LP700-4 v Berlíně

zpět na článek
 • rosi007foto rosi007

  Re: woow!!

  22.04.11 13:43 Reagovat

  "...když si tedka sám řekl, že se řídíš pouze a použe podle designu" to akorát překrucuješ moje výroky podle toho jak se ti to hodí. Technika mě zajímá mnohem víc než design, ale nemám k ní co dodat. Skvělý atmosférický motor, karbonový monokok, přijatelná hmotnost...super. Je jasné, že Aventador je zcela nový model, což jsem taky nepopřel, výroky o faceliftu jsem já (a jsem si jistý že i laufeček) myslel pouze ve vztahu k designu(což mimochodem vůbec neznamená, že se zajímám jen o design). Pokud se podíváš na řadu modelů jak ji psal laufeček - Miura-Countach-Diablo-Murcielago, tak jsou všechny naprosto odlišné, zatímco mezi Murcielagem a Aventadorem už tak extrémní rozdíl V DESIGNU není, podle mě jsou dokonce dost podobné. To je vše co jsem měl na mysli. Bylo skutečně nutné, abych ti vysvětloval jak jsem to myslel?? Řekl bych že se do mě bezdůvodně navážíš, děláš ze mě * a snažíš se za každou cenu naši při "vyhrát". Fakt nechápu co tím sleduješ.

 • horv

  zvuk

  21.04.11 19:58 Reagovat

  takhle zní 700 koňová bestie ... jinak karoserie už je moc futuristická :-(

 • laufečekfoto laufecek

  Re: woow!!

  21.04.11 17:53 Reagovat

  ...hade! >:-[] >:D
  ale okokok, budu netrpělivě očekávat :-)

 • mustafafoto mustafa

  Re: woow!!

  21.04.11 17:29 Reagovat

  Zatim tajemství. Budeš muset sledovat tam ;-)

 • laufečekfoto laufecek

  Re: woow!!

  21.04.11 16:51 Reagovat

  ...hezky :)) od koho konkrétně, smím vědět? :-) >:-[]
  ...já pokaždé takovým projektům "přestavby" fandím ;-) to máš ode mě poklonu a sejmutý klobouk....a palec nahoru :yes:
  ...tomu říkám "sleeper"!!! >:-[]

 • mustafafoto mustafa

  Re: woow!!

  21.04.11 16:25 Reagovat

  heh... objednaná ;)

 • laufečekfoto laufecek

  Re: woow!!

  21.04.11 15:40 Reagovat

  ...tak už jsem si Tě vyčmuchal na tom vašem HH-clubu Ty jeden neřáde HaŤaPácký >:-[] :yes:
  ...solidní prácička noooo ;-) a ty zelené spidery >:-[] óóóóóó, nemám slov >:-[] :yes:
  ...a tu špéru nechystáš? ;-)

 • laufečekfoto laufecek

  Re: woow!!

  21.04.11 14:02 Reagovat

  ...dal jsi snad mezi přední kola i špéru? :))) >:D
  ...škoda, že tady na AF není něco jako forma soukromých zpráv :))) ta Tvoje HaŤaPka by mě fakt zajímala :-) :yes:
  ...když to tady nechceš psát veřejně :-( a já to tak chtěl vědět :'-( >:-[]

 • mustafafoto mustafa

  Re: woow!!

  21.04.11 13:38 Reagovat

  To tu nebudu plevelit. Si přečti o tý Corse, to je trochu podobný ;-)

 • laufečekfoto laufecek

  Re: woow!!

  21.04.11 12:01 Reagovat

  ...tak ono to bylo třeba brát s trochou nadsázky a humorem :)) >:D ale jak říkám, prostě očekávání další designové evoluce nebylo splněno, tak proto tady to klíšé >:-[]

  ...a jinak tohle si nech na frajírky, co si chtějí "poměřovat šulínky" na světlech >:D teď vážně :))) co jsi tam všechno naházel? ;-)

 • mustafafoto mustafa

  Re: woow!!

  21.04.11 11:44 Reagovat

  No vidíš a já bych chápal facelift jako omlazení dannýho modelu, aby se mu zvýšila po letech produkce konkurenceschopnost a tim prodloužila životnost. Tohle je novej model, kterej po konstrukční stránce nemá s předchůdcem nic společnýho. Jiný motor, převodovka, karbonová část karoserie, zavěšení push rod... Shrnout tohle diametrálně odlišný auto oproti předchůdci slovem "facelift" jen kvůli tomu, že to vzdáleně vizuelně připomíná předchůdce, je dle mě amaterismus od klávesnice jak vyšitej. >:D ee, chiplý HTP ;-)

 • "anonym"

  zvuk

  21.04.11 11:34 Reagovat

  neřešte tu kraviny ... rači kouknete na ten odkaz to je zvouček >:-[]

 • laufečekfoto laufecek

  Re: Hruza

  21.04.11 11:00 Reagovat

  Sky: >:D :yes: >:D

 • laufečekfoto laufecek

  Re: woow!!

  21.04.11 10:55 Reagovat

  ...jinak swap 1.8T je dobrá volba :))) ten motor znám velmi dobře v Octávě RS (jen pouze s blow-off ventilem a výfukem), ale to mi řekni, co jsi tam ještě ladil >:-[] převodku máš z čeho? ;-) a výfuk? ...podvozek? ...brzdy? >:-[] ...docela šílenost tohle HTP-čko >:D

 • Skyline

  Hruza

  21.04.11 10:51 Reagovat

  Docela se divim, ze tady to video je. Horsi strih na Carmina Burana jsem snad jeste nevidel, video je naprosto otresna amaterina a rozhodne bych se pod nej nepodepsal. Hodnotit zvuk dle mikrofonu kamery za 5-10k kc bych se taky neodvazil. Tohle si proste Aventador nezaslouzil, kameramanovi bych zablokoval pristup na net dokud se s tim nenauci pracovat.

  laufecek: pokud bys nahodou mel penez zbytecne moc, tak dej vedet, kdy jedes do Berlina, jedu s tebou, klidne vezmu nejake vyprodejove Murcielago >:D

 • laufečekfoto laufecek

  Re: woow!!

  21.04.11 10:48 Reagovat

  mustafa: ...já teď bych rád věděl něco mimo téma :)))

  ...co jsi prokrista dal do té Fábie? >:-[] :yes:

  ...jinak ale bavit se tady o tom "faceliftu", já už bych to nechal být :)) určitě si Rosi nemyslí, že je A8 facelift A-trojky ( >:D )...jelikož A8 nevychází z A3, tak to tak podle něj určitě nebude :))
  ...já jen abych to objasnil, on facelift se dá pochopit různě ;-) většinou se to týká jednoho modelu (nějaké) automobilky, kterému omladí vzhled a zároveň vylepší techniku :)))
  ...tady u Lamba je to myšleno trochu s nadsázkou a s humorem....ano, každý jsme tady sledovali použitou techniku, když nám ji Lambo postupně odhalovalo a je to uplně jiné kafe...s Murcim a s Reventónem má společné jen některé díly (skoro bych až řekl pouze šroubky) ;-) ale tady jde o to, že Lambo s každým novým modelem přišlo s EXTRA průlomem v designu :)) ta klišé v podobě faceliftu jsou myslím přímoúměrná očekáváním, kterým Lambo čelilo...každý čekal v designu opět (né krok, ale) NĚKOLIK kroků kupředu ;-) jak šla Miura-Countach-Diablo-Murci - tahle auta neměla společného v designu naprosto nic...pookaždé to byla EVOluce :)))
  ...a já mám za to, že se od Lamba s Aventadorem očekával podobný průlom ;-) ale jak sám uznáš, je tam až přehnaná inspirace Reventónem a Murcim :-) jen o to jde :))) v technice se sice Lambo odvázalo, ale v designu si netroufli udělat těch několik kroků kupředu, protože novodobí zákazníci a příznivci jsou zvyklí na tuhle designovou éru...tak to chtěli měnit jen poskromnu, což je škoda ;-)
  ...tak bych tohle téma už uzavřel a prozraď mi prosím Tě Tvou použitou techniku ve Fabii >:-[] co jsem se koukal na video, tak teda zírám ;-)

 • mustafafoto mustafa

  Re: woow!!

  21.04.11 08:35 Reagovat

  Na co argumenty, když si tedka sám řekl, že se řídíš pouze a použe podle designu, který vychází z nějakýho designovýho směru, který ta automobilka rací. Podle tebe je tedy A8 pouze faceliftem A3... Myslim, že to nepotřebuje další komentář ;)

 • rosi007foto rosi007

  Re: woow!!

  21.04.11 07:42 Reagovat

  Můj příspěvek platí i pro xxDany1788.

 • rosi007foto rosi007

  Re: woow!!

  21.04.11 07:23 Reagovat

  Mustafa: Já se nebavím o technice, ta je na jedničku s hvězdičkou, ale o designu. Ten je rozhodně skvělý, ale přes všechnu tu agresivitu a krásné tvary tam soudný člověk musí vidět Murcielago a Reventon. Po deseti letech jsem čekal víc. Ty jsi zatím neuvedl jediný argument, jen osočuješ druhé jak dětinsky uražený zapřisáhlý fanda Lamborghini

 • laufečekfoto laufecek

  Re: woow!!

  20.04.11 22:56 Reagovat

  mustafa: ...jinak nemělo by platit spíš, že když nevím, tak se ptám těch, kteří vědí? :))) ...znáš to, líná huba, holé neštěstí >:-[] :-)

zpět na článek