Video: Blondýnky za volantem a kopa nezdarů

Video: Blondýnky za volantem a kopa nezdarů: titulní fotka Nikdy nebylo dokázáno, že ženy jsou za volantem horší než muži. Když ono jim to ale na těch videích tak sluší…

Sáhněte si do svědomí a položte si otázku, kolikrát jste v životě nahlas vyslovili větu o ženské za volantem. Ve skutečnosti nikdy nebylo dokázáno, že jsou ženy v řízení horší než muži, což ostatně dokazuje řada úspěchů něžného pohlaví v automobilových závodech.

Čas od času se ale najde žena, které volant k rukám zkrátka nepřiroste ani opakovaným cvičením. Důkazem toho je tato Polka, které to sice za volantem docela sluší, uměla však vytočit učitele autoškoly do takové míry, že musel vystoupit z auta. Vím, video není žádná novinka, polsky nemluvící čtenáře by však mohly potěšit titulky, aby konečně věděli, co si ti dva v kokpitu povídají.

Ono to ale občas není žádná sláva ani po úspěšném zvládnutí autoškoly. Jak jinak si totiž dovedete vysvětlit více než pětiminutový pokus o vycouvání, který nakonec skončil zablokováním dopravy? Ale co, každý máme občas špatný den.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.