Autofun videa

Přidat video

Nápověda

Upozornění: Přidávat videa mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Názorný video návod – Jak přidat video – najdete v tomto článku.


URL adresa: url adresa videa, které chcete na AF vložit. Má různé podoby, např. na Youtube vypadá takto.


Název videa: Přidejte vámi navrhovaný název videa. V případě nevhodnosti bude změněn.


Váš popisek: přidejte svůj vlastní popisek, který bude vystihovat obsah videa.


Po vložení bude video zkontrolováno redakcí a následně publikováno. Na kontrolu a publikaci si redakce vyhrazuje lhůtu 24 hodin (v pracovních dnech). Redakce si rovněž vyhrazuje právo nezveřejnit zaslaná videa z těchto důvodů: 1) stejné nebo podobné video již bylo publikováno, 2) obsah videa nesouvisí s náplní magazínu Autofun.cz 3) video nelze publikovat z morálních důvodů (např.: smrtelné nehody apod.), 4) video není nijak zajímavé ani přínosné

Video může vložit jen registrovaný a přihlášený uživatelMáte TIP na zajímavé video z Youtube, Google video, Vimeo nebo třeba Stream.cz s automobilovou nebo moto tématikou (vítány jsou i babes)? Chtěli byste se o něj podělit s ostatními? Tak to udělejte. Na Autofun.cz nyní můžete vložit video z Youtube či jiné známé video služby sami a v několika sekundách. Klikněte na tlačítko přidat video a vše ostatní vám dojde. No a pokud ne, mrkněte se na nápovědu hned vedle.

Seřadit od: nejnovějších | nejlépe hodnocených | a-z (abecedně) | nejsledovanějších