Už jste někdy viděli takhle zkroucené auto? Jeep odnesl hrátky v terénu

Už jste někdy viděli takhle zkroucené auto? Jeep odnesl hrátky v terénu: titulní fotka Jestli mezi vaše záliby patří jízda v terénu, jistě počítáte s tím, že vaše auto občas potká nějaký problém. Jen málokdy ale bude tak podivný, jako trable tohoto Jeepu Cherokee.

Při jízdě mimo zpevněné silnice se může stát leccos, svůj teréňák můžete snadno poškrábat, ťuknout nebo jiným způsobem poškodit. Vyloženě vzácné nejsou ani otočky přes střechu. Ale že by se off-road skoro rozlomil, to jsme asi ještě neviděli.

Přesně to se však stalo jistému Coltenovi (to je křestní jméno), který během jízdy v areálu Cliffs Insane Terrain v americkém státu Illinois zapadl v díře plné bahna. Jeho Jeep Cherokee bohužel nedokázal najít cestu ven, takže na řadu muselo přijít lano.

Jenže díra byla hlubší, než to původně vypadalo a auto ven nechtělo. Usilovné tahání nakonec odnesl rám, prý už dost zrezivělý, který se prostě zlomil. Hezký pohled není ani pokroucenou karoserii. Zde se sluší připomenout, že Cherokee nevyužívá klasickou konstrukci s nosným rámem, jakou známe z jiných off-roadů.

Auto se nakonec z díry povedlo vytáhnout a vtipné je, že se poté samo částečně srovnalo. O nějaké samoopravě ale samozřejmě nemůže být ani řeč. Obáváme se, že tenhle Jeep už to má za sebou.

Autor: Jan Zajíc

Fotogalerie

  • Už jste někdy viděli takhle zkroucené auto? Jeep odnesl hrátky v terénu: fotka 1
  • Už jste někdy viděli takhle zkroucené auto? Jeep odnesl hrátky v terénu: fotka 2
  • Už jste někdy viděli takhle zkroucené auto? Jeep odnesl hrátky v terénu: fotka 3
  • Už jste někdy viděli takhle zkroucené auto? Jeep odnesl hrátky v terénu: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.