Umbrella Nissan GT-R: nečekejte na Egoista

Umbrella Nissan GT-R: nečekejte na Egoista: titulní fotka Pokud chcete skutečně vymazlený interiér pro Nissan GT-R, nemusíte čekat, jestli k nám Japonci dovezou verzi Egoist.

Umbrella Auto Designs chápe, že když někdo chce sportovní auto, nemusí se nutně spokojit s bakelitovým interiérem a proto se rozhodla vylepšit kabinu Nissanu GT-R. Nic víc, nic méně.

U téhle úpravy se všechno točí kolem černé alcantary a stříbrně nitě. Je jí potažena, respektive obšita celá palubní deska, tříramenný volant, výplně dveří, madlo řadicí páky, strop, přední i zadní sedadla, loketní opěrky, zkrátka všechno. Atraktivní vzhled podtrhuje diamantové prošívání na dveřních panelech a středech sedadel a přední křesla byla zároveň nahrazena novými, sportovnějšími s výraznějším profilováním.

Takovéhoto fešáka vám u Umbrella Auto Designs z gétéerka udělají za tři týdny a v tomto čase je započítán i transport auta z libovolného místa v USA do dílen firmy a zpět. A to je určitě kratší čas, než jak dlouho k vám pojede luxusně vybavená verze GT-R Egoist, která sice také vypadá působivě, o níž navíc není vůbec jisté, že opustí břehy Japonska.

Fotogalerie

  • Umbrella Nissan GT-R: nečekejte na Egoista: fotka 1
  • Umbrella Nissan GT-R: nečekejte na Egoista: fotka 2
  • Umbrella Nissan GT-R: nečekejte na Egoista: fotka 3
  • Umbrella Nissan GT-R: nečekejte na Egoista: fotka 4
  • Umbrella Nissan GT-R: nečekejte na Egoista: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
;-) laufeček 05.11.2010  14:13
Vstoupit do diskuse ›