• Ford Focus 1,8 TDdi: Hokus FokusFord Focus 1,8 TDdi: Hokus Fokus

  Ostrý obraz a dobrý zvuk, možná si někdo z vás pamatuje na tuhle zdravici, kterou kdysi uváděl Miloš Skalka televizní přenosy ze San Rema. Majitel tohoto Fordu Fokus má také rád ostrý obraz, ale především dobrý zvuk.

 • Volkswagen Golf 1.8 5V Turbo GTIVolkswagen Golf 1.8 5V Turbo GTI

  Asi každému fanouškovi čtyřkolových plechovek je jasné, co znamená symbol GTI. Slovní spojení gran turismo (injection) je obecně považováno za synonymum pro výkonný automobil koncipovaný pro cestování na dlouhé vzdálenosti. Jeden takový tu dnes máme.

 • VW Polo: Pietro BananaVW Polo: Pietro Banana

  Přestože je primárním cílem této sekce představovat čtenářům auta z české soutěže Tuning Cup, v případě tohoto Pola by si mohli čtenáři říct, že do české soutěže nepatří. Není tomu tak. V Tuning Cupu mohou soutěžit i vítězit i tuneři ze zahraničí.

 • Honda CRX - RUSH MORE!Honda CRX - RUSH MORE!

  Tato černá Honda CRX Del Sol se stala velkým překvapením minulé tuningové sezóny. Objevila se uprostřed léta, její majitel Luboš Vicha, původem z východočeské Chrudimi, vystoupal několikrát na stupně vítězů Honda Scene, ale na první místo to nestačilo.

 • Tuning Salon Brno 2008 - komentářTuning Salon Brno 2008 - komentář

  Ukončení letošního ročníku soutěže AZ pneu Tuning Cup a jeden z vrcholů sezóny 2008 je za námi. Nyní je ten správný čas se k celé akci s mírným odstupem vrátit a připomenout si, jak to na brněnském výstavišti poslední zářijový víkend vlastně vypadalo.

 • Škoda Octavia RS – Pavoučí mužŠkoda Octavia RS – Pavoučí muž

  Lakýrník a opravář Petr Richter upravuje spolu se synem Radkem auta už pěkných pár let a z jejich klimkovické dílny vyjelo nemálo známých tuningových aut. Na známé přísloví „kovářova kobyla chodí bosa“ nelze v tomto případě ani pomyslet.

 • Pozvánka: Tuning Salon Brno 2008Pozvánka: Tuning Salon Brno 2008

  V sobotu 27. září se na brněnském výstavišti uskuteční největší tuningová výstava v České republice. V rotundě – největší hale výstaviště – bude na 9000m2 k vidění to nejlepší z českého tuningu, krásné hostesky a bohatý doprovodný program.

 • ŠKODA FABIA 1.4 16V - POUŠTNÍ LIŠKAŠKODA FABIA 1.4 16V - POUŠTNÍ LIŠKA

  Oranžový lak Lamborghini a chromová kola Lexani, to je krátká charakteristika stokoňové Fabie, kterou už pátým rokem upravuje a o něco kratší dobu soutěží v Tuning Cupu její majitel, Radek Jambor.

 • Tuning Weekend Přerov: uplakaná sobotaTuning Weekend Přerov: uplakaná sobota

  Tuning Weekend v Přerově hostil uplynulou sobotu v pořadí již deváté kolo soutěže AZ pneu Tuning Cup.

« Předchozí články

Další články »