• AZ pneu Tuning Cup 2010: Dostihový dvojbojAZ pneu Tuning Cup 2010: Dostihový dvojboj

  AZ pneu Tuning Cup pokračoval dalšími dvěma koly, která proběhla na dostihových areálech ve Slušovicích a Pardubicích. Zvlášť Relaxmeeting Pardubice stál opravdu za to – rekordní počet soutěžících, zajímavá auta, tropické počasí a moc pěkná děvčata…

 • AZ pneu Tuning Cup 2010: Svižný začátekAZ pneu Tuning Cup 2010: Svižný začátek

  Úvod letošního ročníku soutěže AZ pneu Tuning Cup začal opravdu svižně. Stačily první dva květnové víkendy a soutěž se hned dostala téměř do svého poločasu.

 • AZ pneu Tuning Cup 2010 – oficiální kalendář soutěžeAZ pneu Tuning Cup 2010 – oficiální kalendář soutěže

  Jeden z nejdůležitějších, ale zároveň nejméně oblíbených úkolů mají organizátoři největší domácí soutěže Show&Shine za sebou.

 • Tuning&Custom Salon Brno 2009: To nejlepší na závěrTuning&Custom Salon Brno 2009: To nejlepší na závěr

  Poslední zářijovou sobotu přivítalo Brno největší tuningovou výstavu v České republice.

 • AZ pneu Tuning Cup 2009 – finále se blíží!AZ pneu Tuning Cup 2009 – finále se blíží!

  Ani v letošním roce nechyběla na vybraných tuningových srazech soutěž AZ pneu Tuning Cup. V sedmi základních kolech soupeřili její účastníci o kvalifikační body na velké finále, které proběhne v sobotu 26. září na Tuning&Custom Salonu Brno 2009.

 • AZ pneu Tuning Cup 2009: Hra číselAZ pneu Tuning Cup 2009: Hra čísel

  V roce 2009 vstoupila soutěž AZ pneu Tuning Cup do své 5. sezóny. Na třech dosavadních srazech se registrovalo celkem 159 soutěžících, kteří mezi sebou bojují v 21 kategoriích.

 • VW Golf I 1.9 TDI: Luft problémVW Golf I 1.9 TDI: Luft problém

  Možná jste tu situaci už zažili. Jedete si v poklidu z tuningového srazu (protože jinou, než poklidnou jízdu vám ani motor vašeho auta neumožňuje) a najednou na vás za zatáčkou vybafne zelenobílé auto s modře uniformovanou obsluhou.

 • Audi A4: Dáma v černémAudi A4: Dáma v černém

  Existují tuningová auta, která mají celkem běžný lak, a na první pohled nepoznáte, že se pod jejich plechovým kabátem skrývá zajímavá technika. Mezi ně se řadí i tahle audina. Léta realizace náročného koníčku zanechala zřetelné stopy i na její karosérii.

 • BMW Z3: Agent 007BMW Z3: Agent 007

  Plzeňan Tomáš Leba buduje svoji image Jamese Bonda a hlavně image svého Z3 coby Bondovy káry už pěknou řádku let. Ostatně nic jiného mu ani nezbylo. Přezdívku Bond mu už před drahným časem přiřkli jeho kamarádi z českého klubu roadsterů BMW Z3.

Další články »