• Veteráni na slavkovském zámkuVeteráni na slavkovském zámku

  V sobotu 28. června se na zámku ve Slavkově u Brna konal již patnáctý ročník Oldtimer Festivalu, na který se sjelo na 600 veteránů nejen z České republiky a Slovenska.

 • Relax a pohoda na Relax MeetinguRelax a pohoda na Relax Meetingu

  O uplynulém víkendu se uskutečnila na pardubickém dostihovém závodišti ostrá premiéra „velkého“ Relax Meetingu, jinak tuningového-autohifi srazu, který v mnohem menším rozsahu doposud pořádalo pár nadšenců.

 • Tuning sraz Milovice: už podevátéTuning sraz Milovice: už podeváté

  V sobotu 7. června se na letišti v Milovicích konal už podeváté velký milovický Tuning Sraz, tentokrát nejen za účasti těch nejrychlejších a nejkrásnějších aut, nýbrž také za hostování třetího závodu Metrostav Czech Drift Series 2008.

 • Tuning Show Blatná: malá jihočeská mimoňTuning Show Blatná: malá jihočeská mimoň

  Pod tímto docela neznámým názvem se ukrývá tuningový sraz, pořádaný o uplynulém víkendu již počtvrté na krásné a rozměrné ploše bývalého vojenského záložního letiště ve Tchořovicích nedaleko jihočeské Blatné.

 • WÖRTHERSEE 2008: TÝDENNÍ MEGAPÁRTY POD ALPAMIWÖRTHERSEE 2008: TÝDENNÍ MEGAPÁRTY POD ALPAMI

  Existuje jeden, ani ne tak tuningový, jako spíš všeobecný sraz fanoušků značky Volkswagen (a jeho dceřiných společností), který se pyšní takovou tradicí, před níž i takové monstrakce jako tuzemské Mimoňské války blednou závistí.

 • Fashion Cars Vysoké MýtoFashion Cars Vysoké Mýto

  O víkendu se neotevírala jenom zrekonstruovaná dráha brněnského Automotodromu, ale na 100 km vzdáleném miniaturním Autodromu ve Vysokém Mýtě se konal již tradiční tuningový sraz s názvem Fashion Cars.

 • Tuning World Bodensee 2008 – tak trochu jiný světTuning World Bodensee 2008 – tak trochu jiný svět

  Na začátku května k Bodamskému jezeru každoročně zamíří desítky tisíc tuningových fanoušků, aby navštívili jednu z největších tuningových akcí v Evropě, mezi které Tuning World Bodensee bezesporu patří.

 • Tuning Motor Párty Vyškov VIII.Tuning Motor Párty Vyškov VIII.

  V sobotu se konal již osmý ročník tuningového srazu. Nevelká cca 250m betonová plocha byla doslova naplněná až prasknutí více či méně upravenými auty různé kvality i hodnoty.

« Předchozí články