Diskuse: Tuning Speed Show Trenčín

zpět na článek
 • QipAqaAzyclLqI

  QtJEGbRSGgUVHNcQp

  12.03.12 01:26 Reagovat

  u47qYd qgosbdmhotao

 • IxJLnSWiUV

  WgSwDdOvpqBstO

  09.03.12 06:32 Reagovat

  3vOC7c tqgijxzcjgvo

 • aNpAJKslN

  UeWSPKewSJNUeSte

  04.03.12 12:08 Reagovat

  Nie tyle może z sympatią zaraz, ale jakoś tak ze znomuzieriem, z uśmiechem nawet.Chodzi mi o to, że siebie widzę w tym "Dniu Świra". I może to nie jest widok wspaniały, ale pozwala mi się z tych frustracji i natręctw pośmiać.Z siebie się śmieje. Oczywiście, że to tylko chwilowe, że zapominam jaki bywam niekiedy zabawny, he, he, prężąc się i nadymając w swoich słabostkach i śmiesznościach, ale dobre i to.I chyba bardziej idzie o wspf3łczesnego człowieka niźli Polaka, przynajmniej w najbardziej udanych scenach filmu.Pozdrawiam!

 • mustafafoto mustafa

  Re: Co to? Tjůner Domácí...

  26.06.10 18:37 Reagovat

  Kola musí být na každém autě přeci. Barva nebarva. To ví každý malý dítě.... :-O

 • Enthusiastic.driverfoto Enthusiastic-driver

  Re: Tuning

  24.06.10 23:46 Reagovat

  Skyline: Já myslím, že není ani moc lidí, kteří vůbec ví, že existuje nějaký R390 GT1... :-)

 • Alesh-TC

  Re: Co to? Tjůner Domácí...

  24.06.10 21:40 Reagovat

  Pokud je to auto v profilové fotce Tvoje, chtěl bych se jenom zeptat, proč na něm máš ta zelená kola? :-)

 • Gastone

  Re: Co to? Tjůner Domácí...

  24.06.10 17:43 Reagovat

  OMG, Mustafa, nie nehrávam NFS... Samozrejme, niekedy som hrával, ale to už je dlhá doba... Nechápem, prečo tu máte skoro všetci útočné komentáre, keď v podstate... Ale kašlem na to... To rozdelenie je také všeobecné a myslím, že veľmi výstižné, tak ako by si tuning rozdelil ty, inak ako na vzhľadové úpravy a úpravy technickej funkčnosti? Viem, že performance je blbosť, ale aké slovo použiť v slovenčine/češtine? Možno ešte tretia časť tuningu je autohifi, ktorú ja trochu ignorujem a zaraďujem ju do vzhľadových úprav, ale to je tiež len môj osobný názor...

  Ináč, ja osobne mám rád taký ten obyčajný mierny tuning, decentne upravený exteriér, hlavne vyladené detaily a zvýraznené pôvodné klady auta, decentne upravený motor, a bez tony reprákov v kufri... Každá iná úprava už uberá na možnosti auto bežne používať a ja chcem auto na bežné používanie, nie na pretekanie, ani na robenie diskotér a už vôbec nie len na vystavovanie... ;-)

  To je len môj názor, na nikoho tým nechcem útočiť, tak prosím neútočte a neposmievajte sa vy mne... ;-)

 • Skyline

  Re: Tuning

  24.06.10 17:23 Reagovat

  Wawris: netusil jsem, ze taky patris mezi lidi, kteri to o svetlech u R390 GT1 vi, takovych nas moc neni :yes:

  Bohus RS: mam pravo na vyjadreni sveho kritickeho nazoru na cizi "dila" >:D uplne stejne, jako tuzer na dodrbani auta. Je to takova pomerne znama (i kdyz, u tuzeru bude mira vzdelani asi hodne nizka, takze...) poucka, ktera rika, ze akce vyvolava reakci. Stvoris hnus -> lidi se ti smeji. Kdyz mas ty pravo na stvoreni hnusu, proc by lidi nemeli pravo se mu smat?

 • qwe

  Hmm

  24.06.10 17:20 Reagovat

  Jak tu tak pročítám názory a čtu, jak tady někdo ostatní umravňuje, že je to každého věc, co si udělá s autem. Ano, ona je. Ale moje věc je, že si na cokoliv můžu mít názor, jaký chci.

 • Enthusiastic.driverfoto Enthusiastic-driver

  Re: Tuning

  24.06.10 17:13 Reagovat

  Bohušu prosím, negeneralizuj své názory a nevkládej je do úst ostatním ;) Já bych se STYDĚL mít v garáži "tu věc".

  toryu&skyline: jo, je to USA verze, ale strašně pěkný kousek. Taky mi nedává spát. Pravda, začal jsem nad ním slintat až trochu později než v roce 1990. Mimochodem, přední lampy ze ZX Nissan použil i u R390 GT1 :-)

 • toryu1foto toryu1

  Re: Tuning

  24.06.10 16:00 Reagovat

  Nechtěl jsem už reagovat, ale tohle mi vážně nedá >:D Ať nad sebou přemýšlím jak chci, myslím že jsem nikoho nepomluvil. Ve svém komentáři uvádím: "Nenapadám majitele upravených aut. Každý nechť nakládá se svým vozem, časem a prostředky dle libosti..."

  Vzhledem k faktu že pár aut mám, snažím se nad nimi zamyslet. Moment... ano, už to mám! Přestože se ve třech případech jedná o legendu, žádná z těch tří není zničená nevratnými úpravami jako ta T603.

  Takže pro tvoji informaci. NEpomlouvám a NEzávidím, protože v případě autozombie T603 ani není závidět co. Je mi jen toho kusu strašně líto... Je to totiž nevratně doku*vená klasika, které má pro většinu normálně uvažujících lidí cenu železa na šrot. Tím ovšem nevylučuji, že to pro někoho cenu mít může, případně se mu to může líbit... (to sice nechápu, ale O.K., každý jsme jinde)

 • Bohus RS

  Tuning

  24.06.10 15:16 Reagovat

  Lidi zamyslete se nad sebou a nepomlouvejte cizí díla!!! Tuning znamená slovo ladit,ladění a myslím si že si každý může upravit svoje auto jak chce a je každýmu * po tom jak!! Tuning není o tom co má kdo za auto ale záleží na tom jak je auto upravený!! Myslím si že každý člověk má jiný vkus a je to jeho srdeční záležitost a je zbytečný to pomlouvat!Někdo má peníze a nechá si káru udělat firmou a někdo je nemá a snaží se taky odlišit:-) tak nikoho nepomlouvejte a zamyslete se sami nad svými auty!!! Pomluva je vždycky závist! Myslím si že by většina z vás byla happy kdyby vám taková tatra stála v garáži! Tak nebuďte * a nepomlouvejte ostatním káry!

 • mustafafoto mustafa

  Re: Co to? Tjůner Domácí...

  24.06.10 13:36 Reagovat

  Zase to rozdělení styling a performance >:D >:D lidi, přesedlejte už z Need for Speedů do reality >:D

 • Gastone

  Re: Co to? Tjůner Domácí...

  24.06.10 13:09 Reagovat

  Skyline, viem čo znamená tuning, a stojím si za svojím... Veď či už niekto upravuje vzhľad (styling) alebo techniku (performance) vždy si to auto prispôsobí tak, ako je pre neho najlepšie, nie? ;-)

  Samozrejme Gemballa a spol sú tiež tuneri, to je jasné, len ja osobne sám pre seba to trochu odlišujem... Lebo to by potom musel byť tunerom aj Aston Martin, ktorý si prestaval iQ na Cygnet...

 • Skyline

  Re: Co to? Tjůner Domácí...

  24.06.10 09:13 Reagovat

  gastone: co to blabolis, ze tuning je o tom byt jedinecny? Najdi si aspon ve slovniku, co to znamena.

  stryco: jasne, samej luzr je to tady, protoze se nam nelibi doprasena tatra, tak jsme asi popelari. Prosim te vzpamatuj se, to kazdy, kdo nema rad to, co ty, nic nedokazal?

  wawris: uff, tak to ZX je krasny. Barva nic moc, ale jinak vypada skvele. Srdcovka, dodnes si pamatuju, kdyz jsem to v roce cca 1990 videl ve Svete Motoru, uff!

 • %adalbert

  Re: Co to? Tjůner Domácí...

  24.06.10 08:19 Reagovat

  Tak mi dej tip, kde ji seženu. Určitě ji takhle nezprasím.

 • toryu1foto toryu1

  Re: Co to? Tjůner Domácí...

  23.06.10 22:04 Reagovat

  Díky za tip ;-) Je to ovšem americká verze, jinak naladěný motor a dvoumístná, ale podívám se na ní, díky :yes:

 • lukáš

  jen pár výjimek

  23.06.10 21:54 Reagovat

  Matná 911 je nádherná, retro zrcátka jí padnou. Erko předělaný na stotřicítku je taky hezký, a pak ještě delta. Jinak ostatní hnus jako vždycky, ubohosti nekonečno.. :/

 • Gastone

  Re: Co to? Tjůner Domácí...

  23.06.10 20:45 Reagovat

  Nie, nie, Toryu... Práve že Gemballa, Hamann, Hennessey a podobné fabrické tuningy nemajú s pôvodným významom tuningu nič spoločné... Tuning by mal byť jedinečný, a ak už oni vyrobia dve autá, už to jedinečné nie je... Gemballa je už malovýrobca, nie tuner... ;)

  Ale zo všetkým ostatným súhlasím... Ja beriem tuning tiež ako odlíšenie sa a prispôsobenie si auta sebe, ale takto: keď sa mi nejaké auto páči, tak si ho kúpim, a niektoré detaily si prispôsobím... decentne... Ako pozerám na niektoré výtvory, tak ich majitelia si asi nekupovali auto, ktoré sa im páči, ale ktoré neznášajú a týmto sa mu chceli pomstiť... :-(

 • Enthusiastic.driverfoto Enthusiastic-driver

  Re: Co to? Tjůner Domácí...

  23.06.10 18:55 Reagovat

  toryu: Tady se válí jeden moc hezký 300ZX :-) [odkaz]

  strýco: Musím s tebou souhlasit, že toto zprznění 603 je asi lepší varianta, než nechat 603 atomizovat zubem času. Ale co když se nejednalo o renovaci, ale pracovalo se na zachovalém kousku? To nevíme. Tato "úprava" mi vyloženě rve oči. Je to absolutně disharmonické, necitelné, zabíjí to auto, kompletně.. Tok času nejde obechcát. Je to to samé jako když někdo narve na prvorepublikovou vilu plastové okna nebo pije Dom Perignon z půllitru. Copak to necítíš? Jestli jsme zrenovovali nebo nezrenovovali Tatru je úplně vedlejší.

zpět na článek