Diskuse: Tuning Extreme Show Příbram: Sezóna zahájena

zpět na článek
 • JerryCoeby

  JerryCoeby

  12.04.18 13:29 Reagovat

  miledy.biz

 • jxDLRaFgSxK

  cSDMeDIDTmqkgiTwvj

  16.12.12 22:11 Reagovat

  Ja si jen zkousim jak se pise na iPadu. Jeste jsem nspriela na to, jak se tu pise s diakritikou, ale to bude asi tim, ze tu Andrej ma anglickou klavesnici. Az to bude mit USB, tak to beru misto pracovniho pocitace a nejspis i Kindlu.

 • uWJbooysLIKU

  rBYeQsiGwCyKv

  16.12.12 19:33 Reagovat

  I like this video alot but I believe dieonsimns are planes in which objects move, such as 2d is side to side front and back, 3d is up an down, and 4d would just be another movement in a different plane, so the 4d your talking about is more of a spirit world rather than another dimmnsion, I learned that from the science channel homie

 • WbzcdvdaPp

  RYpgWimQNa

  16.12.12 19:16 Reagovat

  duxford: rec byla pouze o clanku (Debian a Ubuntu), intenigeltni clovek do diskuse nezahrnuje osobni urazky. A nyni dodavam: "takovejm blbeÄŤkum se musedm fakt sme1t, ale na druhou stranu je mi jich trochu ledto."

 • avAMIkGMiNf

  UfwDZeITOQdPLT

  16.12.12 14:31 Reagovat

  I'll never forget the day when I was a tenaeger watching the news of tension in the Mideast, dad made the astute observation "Them people sure love throwing rocks." Quite. Funny how a moment rife with dangerous electricity like this can make one long for the simple joys of backward morons pelting each other with merely the nearest stones at hand.I don't know how you do it, Tam, but somehow your comment "the possibilities for a screwup of a global nature haven't been this good since a chauffer took a wrong turn in Sarajevo 92 years ago" manages to be hilarious and heartbreaking all at once. Too frighteningly true. Crap. If holy hell breaks out, does this mean I'll have to stop blogging about shoes, Neiman Marcus and my belly-button lint?

 • VVIgpIOSxiVTyPN

  SKEFnkujYgjei

  23.05.12 19:36 Reagovat

  NIonEQ prshoocncxdo

 • iaNXQuzSkak

  XXCKZYrctNVAjsnL

  23.05.12 09:07 Reagovat

  Dq8mwC saiqhknidyso

 • LnWNgOujPwPmmO

  VWutgFKONMqeXHNO

  22.05.12 11:55 Reagovat

  democracies don't have the capacity for the level of rselhtsuness it takes to be effective great powers. Too much conscience. Too many conflicting interests. Too much short term thinking. Too much politics. We demonstrated a bit of it in the 60s and 70s, but it didn't last. There's always gonna be a Carter who comes along after each Nixon, to apologize and try to make people like us.In that case, maybe we should go back and try to be a neutral country, like we were for about 160 years, realize that Israel is NOT the 51st state, and maybe we'll be able to avoid the seemingly inevitable dirty nuke floated into some port facility some day. Ok, pure fantasy time. We're hooked like crack heads on the power, and who the hell would we turn the car keys over to?

 • aJsbdvBaY

  HKylTALsgMYExl

  21.05.12 11:38 Reagovat

  Hi Guys, i trust the practice ssoiesn was good! Was wondering what lipo's you guys recommend for short course class? I know that they should be ROAR approved and 7.4volts hardcase etc .. but which brands do most of you use? I know there are lots of cheapies out there, but just wondering whats the thoughts of you guys before i go and buy someCorey

 • %Toshi_R

  zima

  15.04.10 18:43 Reagovat

  Také jsem byl..(černá Honda Accord Type-R) ale byl jsem z pátka na sobotu a v sobotu jsem jel brzy domu...byl jsem zmrzlej a po noci strávené v Recaru jsem byl taky nevyspalej a "rozlámanej"...když jsem odjížděl tak jsem se na příjezdu zrovna míjel s Focusem RS a KTM X-Bow...

 • oIoo

  ...ta stříbrná korveta

  13.04.10 23:30 Reagovat

  je známeho, který je naprosto v klidu, myslím, že byste se dost divili (né náhodou má na skle nálepku Dell - je tam manager) Zastává názor, že amerika se má lišit a pro letošní rok si holt dal fólie :-! Zbytek těch věcí je std. Geiger Mnichov, jehož kreace jsou zde obvykle celkem v kurzu (já je až tak neberu)

 • Enthusiastic.driverfoto Enthusiastic-driver

  Re: Re Re: Muj nazor

  13.04.10 22:38 Reagovat

  No, já nějak nepřišel na chuť nejen driftovacím autům, ale i samotnému závodnímu odvětví.

  Žádný drift speciál by z toho nebyl ;-)

 • riderhenryfoto riderhenry

  Re: Re Re: Muj nazor

  13.04.10 22:33 Reagovat

  Kdyz ja nevim, nejak mi nesedi ta driftovaci auta kolem 200SX, nikdy jsem tomu autu neprisel uplne na chut :-) Ale zase "grip" 200SX moc neni, takze by to byla alespon raritka. Jeslti teda nehodlas jezdit bokem?

 • skznrr

  ...

  13.04.10 18:57 Reagovat

  No jasne, udelejte si tady z toho chatroom... :no:

 • Enthusiastic.driverfoto Enthusiastic-driver

  Re: Re Re: Muj nazor

  13.04.10 14:57 Reagovat

  laufeček: Bohužel jsem taky S13 ještě neměl možnost poznat, ale tak na té pověsti okolo ní určitě něco bude. Na vybírání se každopádně těším jak malý, je to vždy taková skvělá etapa.. Jinak, to 200SX zas není taková pálka, možná kdybys trochu racionalizoval finance, tak by se to dalo utáhnout, což? :-) Nedávno byla na prodej krásná S13 za 55.000,-, kdybych rychleji konal, tak už je doma, za tu cenu byla neskutečná.
  Jinak, mé srdce řve především po té Alffetě, to je asi největší nářez, v kterém jsem kdy jel. Ale bojím se servisu.

  V Catu jsem bohužel jen seděl, páč v onen termín jako na sviňu klesla teplota k nule a to by nebylo moc kompatibilní s těmi jetými semislicky na CSR200 :-)

  Vajtus: Jojo, ty naše velkoseriové pekáče je sranda spravovat, díly se na to válí v každé příkopě, garážníci ví co s tím... Jinak MR2 je ve výběru proto, že se mi strašně líbí. Bohužel, když jí jednou pošleš bokem, tak už to srovnáš jen horko těžko. Toho se bojím, na zadokolkách nemám najeto skoro nic a v kombinaci s mýma jalovýma rukama by to byl asi průser...

  Henry: A co třeba 911GT3 RS? >:D Když se zadlužit tak už pořádně... nene, S2000 překračuje minimálně dvakrát rozpočet, jinak by tam byla :-)

 • Vajtusfoto Vajtus

  Re: Muj nazor

  13.04.10 13:41 Reagovat

  Wawris: Je rozhodně dobrý, znát někoho takovýho, já už jsem taky našel gurua přes Pumu :-) , jenže Puma je vcelku jednoduchá a fungující (ťuk, ťuk) věc, narozdíl třeba od Alfy >:D ...

  ...jenže ta ti to zase holka vynahradí jinak, pak mě v tvém výběru zaujala MR2 SW20, ta má údajně chování pěkný bestie, což by mě taky lákalo >:-[] .

 • laufeček

  Re Re: Muj nazor

  13.04.10 13:39 Reagovat

  no já se přiznám, že dvoukilo má rozhodně místo v mém srdci jisté :)))) pravda, že nemá pověst zrovna nejspolehlivějšího vozu, ale to by se dalo s určitými financemi, následnou výměnou několika dílů a hlavně jiného turba dalo vyřešit ;-) jen je to opravdu otázka financí a kdo jich dneska má mraky, je šťastný člověk >:D no a pokud v "sousedství" je někdo, kdo zná S13 do posledního šroubku, asi bych neměl žádná PROTI a do dvoukila bych šel hned ;-) je to placka, "diff" bych sice asi určitě vyměnil... ale tady to KDYBY, na to se bohužel nehraje a pokud smýšlíš o něčem takovém, tak ať volba padne po vyzkoušení na toho nejlepšího... bohužel jsem s S13 neměl ještě tu čest nějakého "osobního" poznání, takže nemůžu zase až tak mluvit, ale taky za všech okolností přetáčivá MR2 s motorem na tom pravém místě taky není od věci :yes:

  ...a jízda v caterhamu, tak to už musí být opravdu něco >:-[] >:D a jaký to byl pokud se můžu zeptat...? :-! >:D ;-)

 • riderhenryfoto riderhenry

  Re: Muj nazor

  13.04.10 01:20 Reagovat

  A co takhle koupit S2000, ta ti nevoni? >:-[] Sice je to asi mimo rozpocet, ale - vsak ty vis >:D

 • Enthusiastic.driverfoto Enthusiastic-driver

  Re: Muj nazor

  13.04.10 00:35 Reagovat

  laufeček: Dvojkilo a jeho výtečný a taky v kuse se seroucí 1.8T CA18DET, ten mě na tom vždy lákal a zároveň odrazoval. Ale nedávno jsem učinil objev, že v sousední vesnici se nachází blázen, kterému prošlo za život rukama už asi 10 200SX a to auto poskládá z paměti, takže 200SX má u mě asi největší naděje společně s Alffetou :-)

  Vajtus: >:D Přesně... mě tahle úchylka začla provázet od doby, co jsem sedl do Caterhamu a zjistil, že pokrčenou rukou dosáhnu na cestu. To byl úlet >:D

 • laufeček

  Re: Muj nazor

  12.04.10 23:07 Reagovat

  safra, nějak to vycenzurovalo tu sprosťárnu hvězdičkou >:D
  tak oprava:
  "natrhnout (__,__)" :-)

zpět na článek