Trophée Andros 2011: letos jede i Jacques Villeneuve

Trophée Andros 2011: letos jede i Jacques Villeneuve: titulní fotka Jacques Villeneuve má rád výzvy, takže když přišla nabídka na jeho účinkování v závodech na ledu, moc dlouho neváhal.

Jacques už má zkušenosti nejenom z Formule 1 ale také třeba z DTM, Le Mans, IndyCaru nebo NASCARU. Do jeho sbírky aktivit tak doposud chybělo něco trochu více „zmrzlého“.

Správně, jde o Andros Trophy, závody aut na sněhu a ledu. V nich už našel zalíbení například Alain Prost, který Dacii Duster mistrně ledovými koryty vodí i tuto sezonu. Jaques by se letos měl zúčastnit alespoň čtyř podniků Andros Trophy a to v továrních barvách Škody za volantem závodní Fabie. V týmu tak bude mít dalšího výborného závodníka; Oliviera Panise.

Tento víkend začal seriál prvními závody ve Val Thorens kde v první finálové jízdě Panis všem ukázal výfuk své Fabie. Druhá jízda už nebyla pro mladoboleslavské tak úspěšná, vyhrál v ní Balas na Toyotě Auris před Prostem v Dusteru, nejlepší Fabia (právě Jaquese Villeneuva) skončila na šestém místě.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
fabia jjz 08.12.2010  20:25
:-) rempis 06.12.2010  07:15
Vstoupit do diskuse ›