Triumph Thruxton SE: ještě více stylu pro café racer

Triumph Thruxton SE: ještě více stylu pro café racer: titulní fotka Britský výrobce motocyklů Triumph předvádí, že k zvýšení atraktivity sériového stroje někdy stačí jen nové barevné provedení. Důkazem je model Thruxton SE (Special Edition).

Triumph si pro rok 2010 připravil nové vydání svého retro café raceru Thruxton, které za označením SE (Special Edition) ukrývá pouze kosmetické úpravy a techniku standardního modelu.

Novinkami na Triumphu Thruxton SE je nový lak s názvem Crystal White na blatnících, větrném štítku kolem světlometu, nádrži, krytu sedla pro spolujezdce a podsedlových schránkách.

Bílý lak doplňuje podélný červený pruh a ve stejném odstínu je i rám. Novinkou je matně černý motor. Standardem pro Thruxton SE je i již zmiňovaný malý větrný štít, který je jinak součástí nabídky příplatkového příslušenství.

Na technice Thruxtonu SE se nic nemění a srdcem tohoto café raceru o hmotnosti 230 kg je stále vzduchem chlazený řadový dvouválec o objemu 865 cm3, uložený v ocelovém kolébkovém rámu.

Výkon 69 koní (51 kW) při 7400 min-1 a točivý moment 69 Nm při 5800 min-1 sice nikoho nijak zvlášť neohromí, ale u Thruxtonu jde především o styl a radost z jízdy. K trhání rychlostních rekordů jsou prostě určeny jiné stroje.

Fotogalerie

  • Triumph Thruxton SE: ještě více stylu pro café racer: fotka 1
  • Triumph Thruxton SE: ještě více stylu pro café racer: fotka 2
  • Triumph Thruxton SE: ještě více stylu pro café racer: fotka 3
  • Triumph Thruxton SE: ještě více stylu pro café racer: fotka 4
  • Triumph Thruxton SE: ještě více stylu pro café racer: fotka 5
  • Triumph Thruxton SE: ještě více stylu pro café racer: fotka 6
  • Triumph Thruxton SE: ještě více stylu pro café racer: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Uz je doma SWO 05.08.2010  23:10
. Kokotus Magorus 23.12.2009  20:04
Vstoupit do diskuse ›