Triumph 2011 – Double enduro

Triumph 2011 – Double enduro: titulní fotka Před nedávnem spustil britský Triumph nový web, který postupně odhaluje dvě nová plánovaná endura na příští rok.

Stránky samotné obsahují promo video a odpočítávání času k odhalení jednotlivých částí motorek. Údaje o motorech mají být vypuštěny 4. srpna, o podvozcích 1. září a 6. října vyjdou na povrch detaily o doplňcích.

První model by mělo být lehčí enduro s motorem o zdvihovém objemu 800 ccm po vzoru BMW F800GS. Druhým motocyklem, možná náhradou za současný Tiger, bude větší cestovní enduro zaměřené spíše na silnici, kterým v Hinckley následují Yamahu s její Super Ténéré. Tomuto rozdělení nahrává i úvodní video, které odhaluje terénní gumy na jedné motorce a silniční na druhé. Zaměření na klienty a segment naznačuje i pneumatika Pirelli Scorpion Trail na silnějším enduru, která byla dříve vyvinutá speciálně pro Ducati Multistradu.

Triumph se tímto krokem přizpůsobuje trhu, který v sekci endur v poslední zažívá vzestup. Oficiální informace o projektu naleznete na www.triumphad­venture.com.

VideoDiskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.