Třetina ukradených trofejí Red Bullu se našla. Některé jsou poničené.

Třetina ukradených trofejí Red Bullu se našla. Některé jsou poničené.: titulní fotka Přibližně dvacet z více než šedesáti ukradených trofejí Red Bullu se našlo. Byly naházené v jezeře Horseshoe, řada z nich je zničená.

Před deseti dny jsme vás informovali, že ze sídla závodního týmu F1 Red Bull Racing v Milton Keynes šestice zlodějů ve dvou autech ukradla více než šedesát pohárů, které stáj získala v úspěšných minulých sezonách. Po pachatelích se stále neúspěšně pátrá, část lupu se ovšem nyní našla.

Kdosi objevil trofeje naházené v jezeře Lakeshoe u Yateley, které se nachází necelé dvě hodiny jízdy jižně od místa loupeže. Je jich tam ale jen přibližně dvacet. Přesné číslo není známo, protože řada z nich je zničená a exaktní počet tedy bude muset stanovit Red Bull, jenž na rozdíl od policie přesně ví, jak konkrétní poháry a trofeje vypadaly.

Zloději patrně šli po drahých kovech, které jsou na některých trofejích použity. Dá se tedy očekávat, že podobný osud stihne i ty dosud nenalezené a je pochopitelně otázkou, zda se vůbec najdou. Šéf týmu Christian Horner už dříve varoval, že tento incident může mít vliv na omezení přístupu fanoušků do sídla Red Bull Racing.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.