Pozvánka: EXELERO CARS SNOW DRIVING ADVENTURE je za dveřmi

Pozvánka: EXELERO CARS SNOW DRIVING ADVENTURE je za dveřmi: titulní fotka Letošní ročník zimního driftování "školy smyku na sněhu i ledu" přinese novinku v podobě zcela nové výcvikové arény v rakouském Göstlingu.

Pro všechny motoristické příznivce a fanoušky bezpečného adrenalinu za volantem pořádá každoročně Mičánek Motorsport výcvikový kurz na ledových plochách v Rakousku. Aneb „vysoká škola“ jízdy na sněhu pod vedením profesionálních českých instruktorů, kde si zájemci o jízdu ve ztížených zimních podmínkách mohou vyzkoušet svoje řidičské umění a zdokonalit své schopnosti.

O kvalitě tohoto kurzu svědčí i to, že řada účastníků z předešlých ročníků absolvují kurz již zcela tradičně každoročně! Proto také všichni ocenili, že v letošním roce došlo k inovativní změně, kterou je zcela nový atraktivní polygon v dolnorakouském Göstlingu. Tato nová lokalita Göstlinských alp nabízí účastníkům další relaxační či lyžařské vyžití na vysoké úrovni a výborné podmínky.

Aréna v Göstlingu představí skvělé tratě a zázemí kurzu vč. usedlosti s cateringem přímo na cvičišti a Mičánek Motorsport včetně zkušených instruktorů dávají předpoklad, že z kurzu budou, tak jako doposud, odcházet spokojení zákazníci, kteří se budou k tomuto neobvyklému zážitku rádi vracet.

Kromě kvality kurzu se účastníci mohou těšit na působivé ubytování v nedaleko vzdáleném 4hvězdičkovém hotelu, který je situován v prostorách bývalého kláštera ze 14. století.

Dvoudenní kurz je ideální možností pro firmy, které chtějí svým pracovníkům nebo VIP zákazníkům nabídnout exkluzivní adrenalinový zážitek a uspořádat kurz jako prezentační firemní akci a současně se něco naučit. Kapacita kurzu je 20 vozů, ale je možné se do kurzu přihlásit i jako jednotlivec nebo malá skupinka a využít speciálního termínu, ve kterém se bude osazenstvo skládat z jednotlivých zájemců o tento neobvyklý výcvik.

Pokud jste někdy uvažovali, že by bylo dobré si něco podobného vyzkoušet, je třeba se zamyslet nad tím, zda takováto akce nebude pro vás námětem k zamyšlení pro letošní zimu. Pro více informací navštivte snowdrivingad­venture.cz nebo exelero-cars.cz.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Super!!! Alex BMW M3 05.01.2013  23:02
Vstoupit do diskuse ›