Toyota Sienna SpongeBob: MPV v outfitu oblíbeného animáku

Toyota Sienna SpongeBob: MPV v outfitu oblíbeného animáku: titulní fotka Toyota si asi popletla autosalony a místo na SEMA přivezla "tuning" velkoprostorové Sienny ve stylu SpongeBoba do Los Angeles. Dětem to raději neukazujte.

Toyota Sienna je velké MPV, určené v Americe primárně pro rodiny s dětmi, jistě tedy není náhoda, že právě tento vůz se na autosalonu v Los Angeles objevil s tváří animované postavičky SpongeBob na přídi a barevně sladěným zbytkem vozu, jakkoli měl debutovat spíše na tuningové výstavě SEMA.

Ba co víc, tvůrci se nespokojili jen se žluto-modrou přídí, tato barevná kombinace se přenesla i do kabiny, kde najdete kormidelní kolo místo volantu a šedé, hnědé, zelené, růžové a červené kožené čalounění sedadel. Ve schránce před spolujezdcem je navíc akvárium a plácačka na střeše vyrábí bubliny.

Tahle úchylárna je dalším výsledkem už nějakou dobu trvající spolupráce Toyoty s Nickelodeonem a bude předváděna v rámci propagačních akcí na nový film The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water.

Fotogalerie

  • Toyota Sienna SpongeBob: MPV v outfitu oblíbeného animáku: fotka 1
  • Toyota Sienna SpongeBob: MPV v outfitu oblíbeného animáku: fotka 2
  • Toyota Sienna SpongeBob: MPV v outfitu oblíbeného animáku: fotka 3
  • Toyota Sienna SpongeBob: MPV v outfitu oblíbeného animáku: fotka 4
  • Toyota Sienna SpongeBob: MPV v outfitu oblíbeného animáku: fotka 5
  • Toyota Sienna SpongeBob: MPV v outfitu oblíbeného animáku: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.