Toyota Prius Wald: Beránek ve vlčím rouše

Toyota Prius Wald: Beránek ve vlčím rouše: titulní fotka Wald International ukazuje svou úpravu nejnovější Toyoty Prius. Vypadá po čertech drsně, ale nedejte na první dojem.

Ósacký úpravce Wald patří k těm šikovnějším stylingovým firmám, tedy minimálně v případě, že vám není cizí špetka japonského stylu a pohledu na věc a přitom je mu vlastně jedno, jestli se jedná o dvanáctiválcové britské gétéčko nebo hybrid z domácí produkce.

A právě o hybridu teď bude řeč. Nejnovějším počinem firmy je tuning Toyoty Prius, tedy přesněji řečeno styling, Wald se zaměřuje na optickou stránku věci. Hybrid sice dostal snížený podvozek, ten ale lze získat od celé řady japonských subdodavatelů, samotnou Toyotu nevyjímaje a totéž platí o efektních koncovkách výfuku v lexusím stylu. I v tomto případě je původ nejasný.

Nicméně jisté je, že se tento Prius pyšní bodykitem Wald, zahrnujícím přední nárazník s denními LED, splitterem a spoilery, zadní nárazník s difuzorem, nástavce prahů a křidélko na víku kufru. Zaujmou také „žábry“ na zadních sloupcích a s autem pěkně ladí kola s turbínovým designem. Zajímalo by mě, zda celá sada viděla aerodynamický tunel nebo jestli je to celé bižuterie.

Fotogalerie

  • Toyota Prius Wald: Beránek ve vlčím rouše: fotka 1
  • Toyota Prius Wald: Beránek ve vlčím rouše: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.